Skupni seštevek

* Za skupno točkovanje šteje pet od šestih odigranih turnirjev

 MestoIgralecLetnicaŠolaTočke - skupno1. turnir2. turnir3. turnir4. turnir5. turnir6.turnir
1Červek Roškarič Leonard2011OŠ A.I. Zg. Polskava4801008010010010080
2Krošel Gregor2011ŠK Poljčane302516262804742
3Dujić Roko2011OŠ bratov Polančičev271801004447
4Hribernik Jernej2011ŠK Poljčane2657051514251
5Skarlovnik Aljaž2012I. OŠ Slovenj Gradec24547568062
6Lorenci Vasja2011OŠ Janka Padežnika239444070354144
7Beranič Alisa2011ŠD Ptuj228514438415141
8Medik Eva2011ŠD Ptuj224393642515634
9Casar Ana2011OŠ Bogojina201414441373835
10Casar Marija2011OŠ Bogojina201383747392840
11Crnjakovič Tom2011ŠD Ptuj196567070
12Heric Lučka2013OŠ Selnica ob Dravi185403435274036
13Želj Luka2011III. OŠ Celje170567044
14Jagrič Matija2011OŠ Angela Besednjaka15542383639
15Dretar Jaša2013OŠ Slave Klavora1522528333333
16Vaupot Kajetan2011II. OŠ Slovenj Gradec1507080
17Williams Thomas2011OŠ Bratov Polančičev123365631
18Vollmeier Nejc2011OŠ Angela Besednjaka12239302528
19Pintarič Zoja2011ŠD Ptuj1186256
20Repec Nejc2011OŠ Dušana Flisa Hoče110333740
21Pocajt Iva2012OŠ Prežihovega Voranca106443032
22Cokl Volmajer Klemen2011OŠ bratov Polančičev1026240
23Timagina Sofija2011OŠ Mengeš100100
24Bencak Luka2013OŠ Dušana Flisa Hoče94342238
25Sarnič Matic2012OŠ Angela Besednjaka91243730
26Uroševič Liam2013OŠ Slave Klavora84242931
27Kodrič Rene2012ŠK Poljčane744232
28Ključevšek Jakob Jaša2011OŠ Maksa Durjave713437
29Rojko Erin2011OŠ Dušana Flisa Hoče684127
30Barlič Oskar2012OŠ Franc Rozman Stane652936
31Rom Luka2011ŠD Ptuj6262
32Vajngerl Tia2012OŠ Tabor 1603030
33Capuder Bohica Eli2012OŠ Tabor 1582632
34Zei Anika2012OŠ Prežihovega Voranca522527
35Mlakar Žan2011OŠ Sv. Trojica513219
36Kiseljak Danaja2011ŠK Poljčane503119
37Kurnik Tristan2011OŠ Sv. Trojica502921
38Obradovič Saša2011OŠ Janka Padežnika472126
39Nađorđ Mihailo2011OŠ bratov Polančičev4747
40Merčnik Nejc2011OŠ Sv. Trojica462026
41Kuznar Filip2011OŠ Janka Padežnika4040
42Ravnjak Jure2011OŠ Janka Padežnika3939
43Toš Lin2013OŠ Ludvika Pliberška3838
44Kokol Maks2011ŠD Ptuj3737
45Cojhter Ema2013OŠ Angela Besednjaka3636
46Hubl Miha2012OŠ Janka Padežnika3535
47Munišič Bor2012OŠ Prežihov Voranc3535
48Cvetko Teo2011OŠ Dušana Flisa Hoče3434
49Rakovič Liam2013OŠ Dušana Flisa Hoče3333
50Nedelko Erik2012OŠ Sv. Trojica331716
51Denac Nina2012OŠ Tabor 13232
52Celenka Davud2012OŠ Angela Besednjaka3131
53Kelaidis Eva2011I. OŠ Slovenj Gradec3131
54Lajnšček Kralj Miha2011ŠD Slovenske Konjice2929
55Cernetič Jurij2012OŠ Angela Besednjaka2929
56Munišič Jon2012OŠ Prežihov Voranc2929
57Korošak Matic2012OŠ Janka Padežnika2828
58Vavh Polona2012OŠ Selnica ob Dravi2727
59Abonyi Alex Nagy2012OŠ Tabor 12727
60Dolinšek Teodor2011OŠ bratov Polančičev2626
61Vavh Julija2012OŠ Selnica ob Dravi2525
62Pucelj Luciano2013OŠ Slave Klavora2323
63Hudernik Etian 2012OŠ Prežihov Voranc2323
64Cvetko Vito2013OŠ Dušana Flisa Hoče2222
65Hanžič Anej2012OŠ Janka Padežnika2020
66Mearič Lan2011OŠ Janka Padežnika1818
67Bračič Erik2012OŠ Angela Besednjaka1818
68Verk Lenart2012OŠ Prežihov Voranc1717
69Repec Tim2012OŠ Sv. Trojica1616
* Za skupno točkovanje šteje pet od šestih odigranih turnirjev

 MestoIgralecLetnicaŠolaTočke - skupno1. turnir2. turnir3. turnir4. turnir5. turnir6. turnir
1Veber Kolja Tito2009OŠ Pohorskega odreda4701006210070100100
2Lugarič Kotnik Liam2008OŠ Pohorskega odreda44080100701008080
3Kovačec Tilen2010ŠD Ptuj332707056803856
4Čurič Enej2008OŠ Janka Padežnika278414762566251
5Heric Meta2009OŠ Selnica ob Dravi263514251477044
6Sep Matic2008OŠ Črešnjevec254625642414747
7Gobec Jakob2008OŠ Šmarje pri Jelšah2454280305637
8Levanič Anej2010ŠD Ptuj2356241395142
9Koritnik Vid2008OŠ Šmarje pri Jelšah2345138624439
10Klajnšek Aljan2008OŠ A.I. Sp. Polskava19534514070
11Rutar Markuš Gašper2008OŠ Bratov Polančičev193443347333534
12Casar Izidor2008OŠ Bogojina186384439342931
13Radišek Nik2008OŠ Hudinja1863528424140
14Mohar Tian2009OŠ III. Murska Sobota184372744443029
15Kotnik Filip2008OŠ Ljubečna1843251323435
16Radoševič Kai Jan2008I. OŠ Slovenj Gradec1693432403132
17Smaka Matic2009OŠ Angela Besednjaka168283038373330
18Kukovec Mihael2010ŠD Ptuj167312635363926
19Čuček Tilen2008OŠ Selnica ob Dravi166272041353627
20Želj Lan2010III. OŠ Celje16239404241
21Vodnik Jakob2009OŠ Selnica ob Dravi147402433262424
22Muzel Ulla2008OŠ Šmarje pri Jelšah1473436382514
23Cojzer FIlip2010OŠ Tabor 11453925273123
24Brumec Anže2010ŠK Poljčane128241934282315
25Koler Rebeka2010OŠ Angela Besednjaka1272323372717
26Kovačič Jakob2009OŠ Dušana Flisa Hoče124291832221922
27Daić Jakob2010OŠ Angela Besednjaka11126402421
28Vaupot Eliza2008II. OŠ Slovenj Gradec1113180
29Karner Žan2009I. OŠ Slovenj Gradec100353629
30Brdnik Pia2010ŠK Poljčane99201528201613
31Nikl Rene2010OŠ Angela Besednjaka9034222212
32Glavar Cander Lev2010OŠ Dušana Flisa Hoče7716251719
33Stojanovič Jure2010ŠD Ptuj74252128
34Javornik Lina2009OŠ Dušana Flisa Hoče723636
35Rup Klemen2010OŠ Pohorskega Odreda653233
36Marovt Luka2008ŠK Poljčane63182025
37Gradišek Bor2008OŠ Kozje6262
38Barlič Jakob2010OŠ Franc Rozman Stane61251818
39Poslek Veronika2010ŠK Poljčane57261516
40Ayazoglu Tarik2008OŠ Draga Kobala543123
41Kalacun Tibor2009OŠ Angela Besednjaka512130
42Ivatnik Erik2010I. OŠ Slovenj Gradec502921
43Vavh Kristina2010OŠ Selnica ob Dravi421428
44Kokol Dominik2010ŠK Poljčane412714
45Gorjup Svit2008ŠD Slovenske Konjice3838
46Jevšek Amadej2010OŠ Kamnica3737
47Kutlačič Teo2007OŠ Sv. Trojica3737
48Horvat Arandjela2010ŠD Ptuj332211
49Grobelšek Šjama2009OŠ Sladki vrh3030
50Sober Dorian2010OŠ Angela Besednjaka2929
51Jaunik Nik2010OŠ Selnica ob Dravi271710
52Bender Elias2009ŠD Ptuj2626
53Repec Naj2009OŠ Sv. Trojica251213
54Kuznar Filip2010OŠ Janka Padežnika2424
55Zorčič Joselito2010OŠ Sv. Trojica2424
56Vajda Tinej2008ŠD Ptuj2222
57Šober Dorian2010OŠ Angela Besednjaka2020
58Emeršič Jan2009OŠ Sv. Trojica1919
59Kraner Žan Luka2009OŠ Angela Besednjaka1717
60Fekonja Rok2008OŠ Sv. Trojica1616
61Leopold Jan2008OŠ Sv. Trojica1515
62Poropat Tomaž2010OŠ Ludvika Pliberška1414
63Ravnjak Andrej2010OŠ Janka Padežnika1313
64Korošec Nik2009OŠ Sv. Trojica1313
* Za skupno točkovanje šteje pet od šestih odigranih turnirjev

 MestoIgralecLetnicaŠolaTočke - skupno1. turnir2. turnir3. turnir4. turnir5. turnir6. turnir
1Centrih Aleks2006OŠ Leona Štuklja Maribor4601008010010080
2Žvarc Nik2005OŠ Draga Kobala36444100807070
3Drevenšek Gašper2008OŠ Angela Besednjaka3327070568056
4Heric Luka2007OŠ Selnica ob Dravi300517070624741
5Simič Pušnik Vito2006OŠ Martina Konšaka2835656476262
6Drevenšek Doroteja2005OŠ Angela Besednjaka23880515651
7Casar Zala2006OŠ Angela Besednjaka2283751425147
8Ušen Ela2006OŠ Pesnica223424751414240
9Bombek Luka2007OŠ Angela Besednjaka2184062374039
10Javornik Nik2007OŠ Dušana Flisa Hoče17070100
11Kacjan Zala2005OŠ Angela Besednjaka16541443842
12Stražišnik Enej2006OŠ Muta1508070
13Ahec David2006OŠ Črešnjevec1034756
14Vaupot Luka2005II. OŠ Slovenj Gradec100100
15Rup Aljaž2006OŠ Pohorskega odreda854441
16Ilešič Martin2007OŠ Ludvika Pliberška823844
17Stevanovič Stevan2006OŠ Ludvika Pliberška813942
18Karpov Dorian2007OŠ Franc Rozman Stane794138
19Perko Patrick2007OŠ Sv. Trojica774037
20Sotner Tim2007OŠ Sv. Trojica743539
21Heric Ajda2006OŠ Selnica ob Dravi733637
22Ermešič Luka2006OŠ Sv. Trojica693435
23Perko Sašo2007OŠ Sv. Trojica653332
24Makuc Lili2007OŠ Sv. Trojica613031
25Merčnik Neja2007OŠ Sv. Trojica612833
26Kramberger Jakob2007OŠ Sv. Trojica592930
27Delić Delayj2005ŠD Slovenske Konjice4444
28Strelec Maksim2006OŠ Janka Padežnika3939
29Firbas Val2007OŠ Gorišnica3838
30Kovačec Miha2007OŠ Gorišnica3636
31Ploj Mojca2006OŠ Selnica ob Dravi3434
32Jelen David2007OŠ Gorišnica3232
33Horvat Laura2005OŠ Gorišnica3131
Za skupno točkovanje štejejo 3 najboljši igralci v vsaki kategoriji

MestoEkipaTočke
1OŠ Angela Besednjaka1572
1ŠD Ptuj1382
2OŠ Selnica ob Dravi1220
3OŠ Pohorskega odreda1060
4ŠK Poljčane931
5OŠ Dušana Flisa Hoče715
6OŠ Janka Padežnika698
7OŠ bratov Polančičev689
8OŠ A.I. Zg. Polskava675
9OŠ Šmarje pri Jelšah626
10I. OŠ Slovenj Gradec595
11OŠ Bogojina588
12OŠ Leona Štuklja460
13OŠ Sv. Trojica453
14OŠ Draga Kobala418
15II. OŠ Slovenj Gradec361
16OŠ Črešnjevec357
17III. OŠ Celje332
18OŠ Tabor I295
19OŠ Martina Konšaka283
20OŠ Slave Klavora259
21OŠ Pesnica223
22OŠ Ludvika Pliberška215
23OŠ Franc Rozman Stane205
24OŠ Prežihovega Voranca193
25OŠ Hudinja186
26OŠ III. Murska Sobota184
27OŠ Ljubečna184
28OŠ Muta150
29OŠ Gorišnica106
30OŠ Kamnica37
31OŠ Maksa Durjave34
32OŠ Sladki Vrh33