9. Turnir

Matija Šalabalija
Tito Veber Kolja
Aljoša Kit

Meta Heric
Šjama Grobelšek
Lina Javornik
Koncno stanje
                             Tit  LRat                           Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  U9
  1. Šalabalija Matija           1766  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       7  22.0  30.5   0.0  2.39
         (2009)         1B17 1W5  1B11 1W2  1B7  1W12 1B4 
  2. Veber Kolja Tito         II 1861  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.     5.5  22.0  33.0   0.0 -0.07
         (2009)         1W8  1B13 1W4  0B1  1W9  =B3  1W7 
  3. Kit Aljoša                  1500  OŠ Tabor I Mb                  5  22.0  31.0   0.0  2.68
         (2010)         1B16 =W6  0B5  1B8  1W13 =W2  1B12
  4. Červek Roškar. Leonard  III 1670  OŠ A. Ingoliča Sp. Polsk.      5  21.5  30.0   0.0  0.99
         (2011)         1B28 1W10 0B2  1W20 1B5  1W7  0W1 
  5. Cojzer Filip             IV 1566  OŠ Tabor I Mb                  5  21.0  28.5   0.0  1.10
         (2010)         1W29 0B1  1W3  1B18 0W4  1B8  1W10
  6. Heric Meta              III 1673  OŠ Kamnica                     5  18.5  26.5   0.0  0.71
         (2009)         1W24 =B3  1W14 0W7  =B16 1B18 1W9 
  7. Želj Lan                III 1731  OŠ Celje                       4  23.5  33.5   0.0 -0.13
         (2010)         1W21 1B9  1W12 1B6  0W1  0B4  0B2 
  8. Hribernik Jernej         IV 1520  ŠK Slovenec Poljčane           4  21.0  28.0   0.0  0.49
         (2011)         0B2  1W26 1B10 0W3  1B17 0W5  1B11
  9. Šoba Anej                   1538  OŠ F.R. Staneta Mb             4  19.5  27.5   0.0  1.14
         (2010)         1B15 0W7  1B22 1W16 0B2  1W19 0B6 
 10. Kikec Timon                 1107  OŠ A. Besednjaka Mb            4  19.5  27.5   0.0  3.44
         (2009)         1W19 0B4  0W8  1B21 1W14 1B16 0B5 
 11. Grobelšek Šjama         WII 1547  OŠ Sladki Vrh                  4  18.0  28.0   0.0  0.61
         (2009)         1W18 1B14 0W1  0B19 1W24 1B15 0W8 
 12. Ancelj Lukas                1609  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  16.5  25.0   0.0 -0.09
         (2009)         1B26 1W25 0B7  1W17 1B19 0B1  0W3 
 13. Vaupot Kajetan           IV 1555  II. OŠ Slov. Gradec            4  16.0  23.0   0.0  0.01
         (2011)         1B23 0W2  0B17 1W22 0B3  1W25 1B20
 14. Javornik Lina           III 1723  OŠ D. Flisa Hoče               4  15.5  22.0   0.0 -1.33
         (2009)         1B27 0W11 0B6  1W23 0B10 1W26 1B17
 15. Šabec Jan                   1436  ŠK Slovenec Poljčane           4  15.0  21.0   0.0  0.72
         (2011)         0W9  +*30 0B20 1W27 1B23 0W11 1B19
 16. Smaka Matic                 1651  OŠ A. Besednjaka Mb          3.5  19.0  26.5   0.0 -1.46
         (2009)         0W3  1B22 1W21 0B9  =W6  0W10 1B18
 17. Šabec Jakob                 1513  ŠK Slovenec Poljčane           3  19.0  26.5   0.0  0.24
         (2009)         0W1  1B29 1W13 0B12 0W8  1B24 0W14
 18. Šale Nejc                   1465  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  17.5  24.0   0.0  0.45
         (2010)         0B11 1W27 1B28 0W5  1B20 0W6  0W16
 19. Lihteneger Luka             1525  OŠ Tabor I Mb                  3  17.0  22.5   0.0 -1.32
         (2009)         0B10 1W28 1B25 1W11 0W12 0B9  0W15
 20. Pavletič Tin                1530  OŠ Tabor I Mb                  3  16.5  24.5   0.0 -0.71
         (2010)         0W22 1B24 1W15 0B4  0W18 1B21 0W13
 21. Šega Jošt                   1506  ŠK Slovenec Poljčane           3  16.5  22.0   0.0 -0.96
         (2009)         0B7  1W23 0B16 0W10 1B22 0W20 1B25
 22. Koler Rebeka                1425  OŠ A. Besednjaka Mb            3  15.0  20.5   0.0 -0.03
         (2010)         1B20 0W16 0W9  0B13 0W21 +*30 1B26
 23. Žiger Jaka                  1500  OŠ S. Klavore Mb               3  14.5  19.0   0.0 -0.72
         (2009)         0W13 0B21 +*30 0B14 0W15 1W29 1B27
 24. Hancman Lina                1500  OŠ Kamnica                     3  13.0  18.5   0.0 -0.56
         (2009)         0B6  0W20 1B26 1W25 0B11 0W17 1B29
 25. Casar Ana                   1026  OŠ Bogojina                    2  16.0  22.0   0.0  0.52
         (2011)         +*30 0B12 0W19 0B24 1W28 0B13 0W21
 26. Kosec Nik                   1500  OŠ Tabor I Mb                  2  15.5  21.0   0.0 -1.64
         (2010)         0W12 0B8  0W24 +*30 1B27 0B14 0W22
 27. Casar Marija                1500  OŠ Bogojina                    2  13.0  17.5   0.0 -1.36
         (2011)         0W14 0B18 1W29 0B15 0W26 1B28 0W23
 28. Hodnik Nina                 1500  OŠ O. Meglič Ptuj              2  11.0  16.5   0.0 -2.22
         (2009)         0W4  0B19 0W18 1B29 0B25 0W27 +*30
 29. Simonič  Nino               1500  OŠ Sv. Trojica                 1  12.0  18.0   0.0 -2.89
         (2010)         0B5  0W17 0B27 0W28 +*30 0B23 0W24

Nik Javornik
Enej Stražišnik
Luka Heric

Zala Casar
Lucy Brinovec
Eliza Vaupot
U12
  1. Javornik Nik          II 1947  OŠ D. Flisa Hoče               7  25.0  35.0   0.0  1.99
         (2007)         1W3  1B18 1W6  1B4  1W2  1B5  1W11
  2. Stražišnik Enej       II 1824  OŠ Muta                        6  20.5  29.5   0.0  1.79
         (2006)         1B38 1W16 1B10 1W26 0B1  1W13 1W4 
  3. Heric Luka            IV 1589  OŠ Kamnica                   5.5  19.0  28.0   0.0  2.96
         (2007)         0B1  1W31 1B37 1W18 =B9  1W27 1B10
  4. Centrih Aleks         II 1872  OŠ L. Štuklja Mb               5  21.5  31.5   0.0  0.33
         (2006)         1B29 1W27 1B22 0W1  1B13 1W7  0B2 
  5. Lugarič Kotnik Liam   II 1916  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.       5  20.5  30.5   0.0 -0.31
         (2008)         1B24 1W7  1B26 0W13 1B14 0W1  1B20
  6. Čurič Enej           III 1780  OŠ J. Padežnika Mb             5  20.0  29.0   0.0  0.51
         (2008)         1B39 1W14 0B1  1W16 0B7  1W28 1B13
  7. Pivec Žak            III 1706  ŠK Slovenec Poljčane           5  20.0  26.5   0.0  1.38
         (2006)         1W43 0B5  1W39 1B15 1W6  0B4  1W17
  8. Koritnik Vid         III 1840  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  19.0  26.5   0.0 -0.40
         (2008)         1W25 0B12 0W15 1B30 1W33 1W9  1B14
  9. Drevenšek Gašper      II 1907  OŠ A. Besednjaka Mb          4.5  21.0  29.5   0.0 -0.95
         (2008)         1W15 0B11 1W12 1B27 =W3  0B8  1W26
 10. Casar Zala               1719  OŠ A. Besednjaka Mb          4.5  21.0  28.5   0.0  0.20
         (2006)         1W31 1B40 0W2  1B23 1W12 =B11 0W3 
 11. Simič Pušnik Vito        1713  OŠ M. Konšaka Mb             4.5  20.5  30.5   0.0  0.91
         (2006)         1B19 1W9  0B13 1W24 1B28 =W10 0B1 
 12. Casar Izidor         III 1660  OŠ Bogojina                  4.5  19.5  27.5   0.0  1.41
         (2008)         1B28 1W8  0B9  1W22 0B10 1W26 =W19
 13. Ahec David               1784  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  23.0  29.5   0.0  0.21
         (2006)         1W45 1B23 1W11 1B5  0W4  0B2  0W6 
 14. Brinovec Lucy            1608  OŠ Šempeter v Sav. dolini      4  21.5  29.5   0.0  1.12
         (2007)         1W21 0B6  1W34 1B17 0W5  1B25 0W8 
 15. Ačanski Marko            1553  OŠ Kamnica                     4  19.5  26.5   0.0  1.65
         (2006)         0B9  1W19 1B8  0W7  0B26 1W41 1B27
 16. Klajnšek Aljan           1624  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.       4  18.0  25.5   0.0  0.41
         (2008)         1W42 0B2  1W30 0B6  1W34 0B17 1W35
 17. Blažič Gal               1715  OŠ A. Besednjaka Mb            4  17.5  25.5   0.0 -0.74
         (2007)         0B30 1W34 1B29 0W14 1B24 1W16 0B7 
 18. Vaupot Eliza          WI 1714  II. OŠ Slov. Gradec            4  17.5  25.5   0.0 -0.68
         (2008)         1W44 0W1  1B38 0B3  1W31 0W20 1B29
 19. Marolt Aljaž             1500  OŠ L. Pliberška Mb             4  16.0  22.0   0.0  1.22
         (2006)         0W11 0B15 1W42 =B32 1W38 1W36 =B12
 20. Skuhala Klemen           1500  OŠ L. Pliberška Mb             4  14.5  20.0   0.0  1.55
         (2006)         0W32 0B33 1W44 1B45 1W23 1B18 0W5 
 21. Šumak Vito               1500  OŠ L. Pliberška Mb             4  13.5  19.0   0.0  0.39
         (2007)         0B14 0W36 +*46 0W29 1B43 1B33 1W32
 22. Kotnik Filip          IV 1725  OŠ Ljubečna                  3.5  18.0  25.5   0.0 -1.03
         (2008)         1B36 1W30 0W4  0B12 =W25 =B23 =B24
 23. Muzel Ulla           WII 1638  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  17.0  23.5   0.0 -0.33
         (2008)         1B41 0W13 1B36 0W10 0B20 =W22 1B28
 24. Bezjak Jaka Gal          1567  OŠ Kamnica                   3.5  16.5  22.5   0.0  0.73
         (2007)         0W5  1B44 1W40 0B11 0W17 1B30 =W22
 25. Sovič Jakob              1528  OŠ M. Konšaka Mb             3.5  15.0  21.5   0.0  0.56
         (2006)         0B8  0W28 1B41 1W43 =B22 0W14 1B36
 26. Sep Matic            III 1740  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  21.0  30.0   0.0 -0.74
         (2008)         1W33 1B32 0W5  0B2  1W15 0B12 0B9 
 27. Rutar Markuš Gašper      1643  OŠ B. Polančičev Mb            3  19.5  28.0   0.0 -0.60
         (2008)         1W35 0B4  1W33 0W9  1B29 0B3  0W15
 28. Murko Tinej              1500  OŠ J. Hudalesa Jur. dol        3  19.0  26.0   0.0  0.72
         (2007)         0W12 1B25 1W32 1B39 0W11 0B6  0W23
 29. Ušen Ela                 1549  OŠ Pesnica                     3  17.5  24.0   0.0  0.23
         (2006)         0W4  1B43 0W17 1B21 0W27 1B34 0W18
 30. Lavrinc Lan              1500  OŠ L. Pliberška Mb             3  17.0  23.5   0.0  0.69
         (2006)         1W17 0B22 0B16 0W8  1B42 0W24 1B41
 31. Kocbek Jure              1500  OŠ J. Hudalesa J. dol          3  16.5  23.5   0.0  0.34
         (2008)         0B10 0B3  1W35 1W37 0B18 0B32 1W40
 32. Stevanovič Stevan        1622  OŠ L. Pliberška Mb             3  16.5  23.0   0.0 -1.36
         (2006)         1B20 0W26 0B28 =W19 =B36 1W31 0B21
 33. Kacjan David             1500  OŠ J. Hudalesa Jur. dol        3  15.5  22.0   0.0  0.37
         (2007)         0B26 1W20 0B27 1W41 0B8  0W21 1B42
 34. Markuš Jaka              1500  OŠ Korena                      3  15.0  21.0   0.0  0.16
         (2008)         1W37 0B17 0B14 1W38 0B16 0W29 1W39
 35. Nikl Nik                 1500  OŠ Sv. Trojica                 3  11.5  16.5   0.0 -0.14
         (2006)         0B27 0W38 0B31 1B44 1W40 1W37 0B16
 36. Knuplež Rene             1500  OŠ Sv. Trojica               2.5  17.0  22.5   0.0 -0.32
         (2006)         0W22 1B21 0W23 1B40 =W32 0B19 0W25
 37. Grajfoner Niko           1500  OŠ Korena                    2.5  12.5  18.5   0.0 -1.38
         (2008)         0B34 +*46 0W3  0B31 =W44 0B35 1W45
 38. Bečkanovič Sara          1500  OŠ Sv. Trojica                 2  16.0  23.0   0.0 -0.86
         (2006)         0W2  1B35 0W18 0B34 0B19 0W42 1B44
 39. Hancman Karin            1500  OŠ Kamnica                     2  15.0  22.0   0.0 -0.90
         (2007)         0W6  1B42 0B7  0W28 0B41 1W43 0B34
 40. Ilešič Martin            1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  15.0  20.0   0.0 -1.63
         (2007)         +*46 0W10 0B24 0W36 0B35 1W45 0B31
 41. Perko Patrick            1500  OŠ Sv. Trojica                 2  15.0  19.5   0.0 -1.20
         (2007)         0W23 1B45 0W25 0B33 1W39 0B15 0W30
 42. Perko Sašo               1500  OŠ Sv. Trojica                 2  14.0  19.5   0.0 -1.83
         (2007)         0B16 0W39 0B19 +*46 0W30 1B38 0W33
 43. Merčnik Neja             1500  OŠ Sv. Trojica                 2  13.0  18.5   0.0 -1.63
         (2007)         0B7  0W29 1W45 0B25 0W21 0B39 +*46
 44. Makuc Lili               1500  OŠ Sv. Trojica               1.5  14.5  19.5   0.0 -2.14
         (2007)         0B18 0W24 0B20 0W35 =B37 +*46 0W38
 45. Gungl Eva                1500  OŠ Sv. Trojica                 1  11.0  16.0   0.0 -2.66
         (2007)         0B13 0W41 0B43 0W20 +*46 0B40 0B37

Rene Žižek
Urban Štern
Luka Vaupot

Doroteja Drevenšek
Ana Muršič
Nikolina Roškar
U15
  1. Žižek Rene            II 1838  OŠ Tišina                    6.5  20.5  28.0   0.0  2.61
         (2004)         1W22 1B16 1W4  =B6  1W8  1B10 1W2 
  2. Štern Urban           II 1932  OŠ Fram                        5  22.0  31.5   0.0  0.63
         (2004)         0W16 1B5  1W14 1B11 1W6  1B3  0B1 
  3. Vaupot Luka           II 2037  II. OŠ Slov. Gradec            5  20.0  28.0   0.0 -0.57
         (2005)         1W19 0B4  1W16 1W9  1B13 0W2  1B6 
  4. Menciger Kocb. Nino   II 1797  OŠ Tabor I Mb                  5  19.5  28.0   0.0  1.20
         (2005)         1B24 1W3  0B1  0W8  1B18 1W15 1W10
  5. Žvarc Nik             II 2015  OŠ D. Kobala Mb                5  19.5  27.5   0.0 -0.53
         (2005)         =B15 0W2  1B12 1W16 =B7  1W13 1B8 
  6. Hanc Nejc             II 1849  OŠ Sv. Jurij                 4.5  22.0  32.0   0.0  0.79
         (2003)         1B12 1W13 1B11 =W1  0B2  1W9  0W3 
  7. Kodrič Gašper            1827  Oš L. Pliberška Mb           4.5  17.0  23.0   0.0  0.30
         (2004)         1B25 1W17 0B9  0W13 =W5  1B19 1W14
  8. Marovt Nejc              1851  ŠK Slovenec Poljčane           4  20.5  29.5   0.0 -0.17
         (2003)         1W14 0B9  1W22 1B4  0B1  1W17 0W5 
  9. Drevenšek Doroteja   WII 1781  OŠ A. Besednjaka Mb            4  20.0  25.0   0.0  0.47
         (2005)         1B26 1W8  1W7  0B3  0W10 0B6  1W18
 10. Deželak Nik              1862  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  19.5  28.5   0.0 -0.41
         (2005)         1B21 0W11 1B15 1W17 1B9  0W1  0B4 
 11. Podvršnik Luka           1799  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.       4  19.5  26.5   0.0  0.01
         (2004)         1W23 1B10 0W6  0W2  1B12 =B14 =W13
 12. Varga Tomaž           IV 1621  OŠ M. Durjave Mb               4  17.5  24.5   0.0  1.36
         (2003)         0W6  1B20 0W5  1B23 0W11 1B16 1B17
 13. Bauman Vid               1785  ŠK Slovenec Poljčane         3.5  21.0  29.0   0.0  0.07
         (2005)         1W20 0B6  1W18 1B7  0W3  0B5  =B11
 14. Ancelj Tristan           1624  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  18.5  25.5   0.0  1.11
         (2004)         0B8  1W24 0B2  1W15 1B21 =W11 0B7 
 15. Pečnik Maj               1720  OŠ 1 M. Sobota               3.5  18.0  25.5   0.0  0.28
         (2004)         =W5  1B19 0W10 0B14 1W22 0B4  1W21
 16. Muršič Ana               1645  OŠ Tabor I Mb                  3  21.0  27.5   0.0  0.50
         (2003)         1B2  0W1  0B3  0B5  1W23 0W12 1B26
 17. Roškar Nikolina          1779  OŠ Tabor I Mb                  3  18.0  24.5   0.0 -1.19
         (2003)         1W18 0B7  1W23 0B10 1W19 0B8  0W12
 18. Ribič Rok                1470  OŠ Kamnica                     3  15.5  21.5   0.0  1.07
         (2005)         0B17 1W25 0B13 1W24 0W4  1B20 0B9 
 19. Červek Roškar. Erik      1738  OŠ A. Ingoliča Sp. Polsk.      3  15.0  21.0   0.0 -0.90
         (2004)         0B3  0W15 1B24 1W25 0B17 0W7  1B23
 20. Perko Žan                1500  OŠ Sv. Trojica                 3  12.0  16.0   0.0  0.13
         (2003)         0B13 0W12 0B21 1B26 1W25 0W18 1B24
 21. Rup Aljaž                1628  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.     2.5  14.5  19.5   0.0 -1.12
         (2006)         0W10 0B23 1W20 =B22 0W14 1B25 0B15
 22. Hodnik Luka              1615  OŠ O. Meglič Ptuj            2.5  13.0  19.5   0.0 -0.74
         (2004)         0B1  1W26 0B8  =W21 0B15 0W24 1B25
 23. Arsevski Enej            1500  OŠ Sv. Trojica                 2  15.5  19.5   0.0  0.01
         (2003)         0B11 1W21 0B17 0W12 0B16 1B26 0W19
 24. Emeršič Luka             1500  OŠ Sv. Trojica                 2  15.0  20.0   0.0 -0.56
         (2005)         0W4  0B14 0W19 0B18 1W26 1B22 0W20
 25. Arsevski Gal             1500  OŠ Sv. Trojica                 1  14.0  18.5   0.0 -1.54
         (2005)         0W7  0B18 1W26 0B19 0B20 0W21 0W22
 26. Žitnik Lara              1500  OŠ Sv. Trojica                 0  12.5  17.5   0.0 -2.81
         (2005)         0W9  0B22 0B25 0W20 0B24 0W23 0W16

slikala: Lena Uranjek