7. Turnir

Tito Veber Kolja
Matija Šalabalija
Timon Kikec

Lina Javornik
Meta Heric
Šjama Grobelšek
 U9
  1. Veber Kolja Tito            1895  OŠ OŠ Poh. odreda Sl. Bis    6.5  22.5  30.5   0.0  0.51
         (2009)         1W20 1B12 1W11 1B7  1W3  =B2  1W5 
  2. Šalabalija Matija           1748  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     5.5  20.0  29.0   0.0  0.62
         (2009)         1B23 0W3  1B20 1W12 1B11 =W1  1W9 
  3. Javornik Lina               1560  OŠ D. Flisa Hoče               5  23.0  32.5   0.0  2.21
         (2009)         1W22 1B2  1W8  1W4  0B1  0B5  1W18
  4. Heric Meta                  1622  OŠ Kamnica                     5  22.5  30.5   0.0  0.87
         (2009)         1W5  1B10 1W18 0B3  1W7  0B8  1B14
  5. Kikec  Timon                1500  OŠ A. Besednjaka Mb            5  21.0  28.0   1.0  2.50
         (2010)         0B4  1W31 1B15 1W25 1B6  1W3  0B1 
  6. Grobelšek Šjama             1710  OŠ Sladki Vrh                  5  21.0  28.0   0.0 -0.03
         (2009)         1W27 1B9  0W7  1B10 0W5  1B19 1W8 
  7. Ancelj Lukas                1607  OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  22.0  31.0   0.0  0.62
         (2009)         1W13 1B24 1B6  0W1  0B4  1W15 =B10
  8. Červek Roškar. Leonard   IV 1644  OŠ A. Ingoliča Zg. Polska    4.5  22.0  30.0   0.0  0.33
         (2011)         1B19 1W15 0B3  =W9  1B12 1W4  0B6 
  9. Vaupot Kajetan              1539  OŠ II Sl. Gradec             4.5  20.5  26.5   0.0  1.71
         (2011)         1B31 0W6  1B13 =B8  1W18 1W11 0B2 
 10. Lihteneger Luka             1507  OŠ Tabor I MB                4.5  19.0  25.5   0.0  1.03
         (2009)         1B17 0W4  1B29 0W6  1B13 1B25 =W7 
 11. Smaka Matic                 1608  OŠ A. Besednjaka Mb            4  19.5  28.5   0.0  0.36
         (2009)         1B26 1W16 0B1  1W21 0W2  0B9  1W19
 12. Šabec Jakob                 1545  ŠK Slovenec Poljčane           4  18.5  27.0   0.0  1.05
         (2009)         1B25 0W1  1B19 0B2  0W8  1W30 1B21
 13. Kraner Žan Luka             1500  OŠ A. Besednjaka Mb            4  17.0  23.0   0.0  0.21
         (2009)         0B7  1W17 0W9  1B29 0W10 1B20 1W25
 14. Šoba Anej                   1500  OŠ F.R. Staneta Mb             4  14.5  22.0   0.0  0.81
         (2010)         0B16 1W26 0B25 1W23 1B21 1B18 0W4 
 15. Cojzer Filip                1543  OŠ Tabor I Mb                3.5  18.0  25.0   0.0 -0.06
         (2010)         1W28 0B8  0W5  1B22 1W20 0B7  =W16
 16. Šale Nejc                   1510  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  16.5  22.5   0.0  0.25
         (2010)         1W14 0B11 1W22 0B18 0W19 1W28 =B15
 17. Žiger Jaka                  1500  OŠ Sl. Klavore Mb            3.5  14.0  20.5   0.0 -0.49
         (2009)         0W10 0B13 +*32 0W19 1B23 =W26 1B27
 18. Hribernik Jernej            1588  ŠK Slovenec Poljčane           3  20.0  27.0   0.0 -1.03
         (2011)         1B30 1W21 0B4  1W16 0B9  0W14 0B3 
 19. Kic Aljoša                  1500  OŠ Tabor I Mb                  3  19.0  26.0   0.0  0.18
         (2010)         0W8  1B28 0W12 1B17 1B16 0W6  0B11
 20. Cukan Jus Lovro             1500  OŠ Tabor I Mb                  3  17.0  25.5   0.0 -0.21
         (2010)         0B1  1W30 0W2  1B28 0B15 0W13 +*32
 21. Kodrič Jurij                1504  ŠK Slovenec Poljčane           3  17.0  22.5   0.0 -1.20
         (2009)         1W29 0B18 1W24 0B11 0W14 1B22 0W12
 22. Pavletič Tin                1500  OŠ Tabor I Mb                  3  15.0  20.5   0.0 -0.34
         (2010)         0B3  1W23 0B16 0W15 1B31 0W21 1B30
 23. Drama Anže                  1500  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  14.0  21.0   0.0 -0.69
         (2010)         0W2  0B22 1W27 0B14 0W17 +*32 1B28
 24. Strmčnik Tai                      OŠ Tabor I Mb                  3  12.5  17.5   0.0  1.52
         (2010)         +*32 0W7  0B21 0W30 0B28 1W31 1B26
 25. Ratej Jošt                  1500  OŠ Šmarje pri Jelšah         2.5  19.0  26.0   0.0 -0.93
         (2010)         0W12 =B27 1W14 0B5  1B30 0W10 0B13
 26. Kosec Nik                   1500  OŠ Tabor I Mb                2.5  14.0  19.5   0.0 -0.85
         (2010)         0W11 0B14 0W28 1B27 1W29 =B17 0W24
 27. Hodnik Nina                 1500  OŠ O. Meglič Ptuj            2.5  12.0  18.5   0.0 -1.73
         (2009)         0B6  =W25 0B23 0W26 +*32 1B29 0W17
 28. Rudolf Jan                  1500  OŠ Tabor I Mb                  2  14.0  20.0   0.0 -1.93
         (2009)         0B15 0W19 1B26 0W20 1W24 0B16 0W23
 29. Casar Ana                         OŠ Bogojina                    2  14.0  19.0   0.0  0.52
         (2010)         0B21 +*32 0W10 0W13 0B26 0W27 1B31
 30. Ljevar Jan                  1500  OŠ S. Klavore Mb               2  13.5  18.0   0.0 -1.82
         (2009)         0W18 0B20 1W31 1B24 0W25 0B12 0W22
 31. Unger Leo                   1500  OŠ Tabor I Mb                  1  13.5  20.0   0.0 -1.95
         (2010)         0W9  0B5  0B30 +*32 0W22 0B24 0W29

Nik Javornik
Liam Lugarič Kotnik
Gašper Drevenšek

Ulla Muzel
Zala Casar
Lucy Brinovec
U12
  1. Javornik Nik             1885  OŠ D. Flisa Mb                 6  25.0  34.0   0.0  1.61
         (2007)         1B31 1W16 1B5  1W6  1B2  1W7  0B3 
  2. Lugarič Kotnik Liam      1923  OŠ Poh. Odreda Sl. Bistri      6  24.0  34.0   0.0  0.88
         (2008)         1W17 1B10 1W8  1B4  0W1  1B13 1W5 
  3. Drevenšek Gašper      IV 1865  OŠ A. Besednjaka Mb            6  19.5  28.5   0.0  1.18
         (2008)         1W26 0B14 1W31 1W24 1B25 1B4  1W1 
  4. Vaupot Maks           IV 1817  OŠ II Slovenj Gradec           5  24.0  33.5   0.0  0.87
         (2007)         1B27 1W20 1B9  0W2  1B19 0W3  1B6 
  5. Drama Tilen          III 1764  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  22.5  31.5   0.0  1.15
         (2007)         1W34 1B13 0W1  1B17 1W14 1B12 0B2 
  6. Čelig Matija             1823  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  22.0  31.5   0.0  0.88
         (2006)         1W22 1B21 1W25 0B1  1W12 1B8  0W4 
  7. Centrih Aleks        III 1818  OŠ L. Štuklja Mb               5  20.5  28.0   0.0  0.51
         (2006)         1W44 1B29 1W14 0B12 1W10 0B1  1W19
  8. Kop Jaka                 1789  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  20.5  28.0   0.0  0.62
         (2006)         1B41 1W15 0B2  1W32 1B9  0W6  1B17
  9. Ahec David               1708  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  19.0  27.0   0.0  0.74
         (2006)         1W23 1B28 0W4  1B22 0W8  1B26 1W13
 10. Gobec Jakob              1694  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  18.5  26.5   0.0  1.00
         (2008)         1B37 0W2  1B15 1W40 0B7  1W20 1B18
 11. Casar Izidor             1718  OŠ Bogojina                    5  17.0  24.0   0.0  0.17
         (2008)         0W13 1B23 0W22 1B35 1W29 1B14 1W15
 12. Stražišnik Enej          1847  OŠ Muta                      4.5  20.5  28.5   0.0  0.06
         (2006)         1B32 1W19 =B24 1W7  0B6  0W5  1B30
 13. Simič Pušnik Vito        1554  OŠ M. Konšaka Mb               4  22.5  31.5   0.0  2.16
         (2006)         1B11 0W5  1B33 1W16 1B24 0W2  0B9 
 14. Koritnik Vid             1675  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  21.5  29.0   0.0  1.13
         (2008)         1B46 1W3  0B7  1W30 0B5  0W11 1B24
 15. Muzel Ulla               1590  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  20.0  28.0   0.0  0.84
         (2008)         +*48 0B8  0W10 1B34 1W36 1W16 0B11
 16. Casar Zala               1703  OŠ A. Besednjaka Mb            4  18.0  27.0   0.0 -0.47
         (2006)         1W18 0B1  1W29 0B13 1W28 0B15 1W34
 17. Pivec Žak                1629  ŠK Slovenec Poljčane           4  17.5  25.0   0.0  0.93
         (2006)         0B2  1W45 1B42 0W5  1B39 1W25 0W8 
 18. Ačanski Marko            1515  OŠ Kamnica                     4  17.5  24.0   0.0  1.63
         (2006)         0B16 0W33 1W44 1B31 1W21 1B27 0W10
 19. Čurič Enej            IV 1692  OŠ J. Padežnika Mb             4  17.0  23.5   0.0  0.53
         (2008)         1W47 0B12 1W41 1B28 0W4  1W30 0B7 
 20. Brinovec Lucy            1632  OŠ Šemptere v Sav. dol.        4  16.5  23.0   0.0  0.16
         (2007)         1W38 0B4  0W28 1B41 1W22 0B10 1W35
 21. Rutar Markuš Gašper      1633  OŠ B. Polančičev MB            4  14.0  20.5   0.0 -0.18
         (2008)         1B42 0W6  0B39 1W23 0B18 1W43 1B28
 22. Heric Luka               1593  OŠ Kamnica                   3.5  19.5  26.0   0.0  0.60
         (2007)         0B6  1W46 1B11 0W9  0B20 1W39 =B25
 23. Vrabič Oskar             1532  OŠ Gorišnica                 3.5  18.5  25.5   0.0  0.39
         (2008)         0B9  0W11 +*48 0B21 1W31 1B32 =W26
 24. Pinter Matjaž            1730  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     3.5  17.5  25.0   0.0 -0.50
         (2006)         1B43 1W39 =W12 0B3  0W13 1B36 0W14
 25. Blažič Gal               1717  OŠ A. Besednjaka Mb          3.5  16.5  24.0   0.0 -0.71
         (2007)         1B45 1W40 0B6  1W39 0W3  0B17 =W22
 26. Jelen David              1597  OŠ Gorišnica                 3.5  15.5  23.5   0.0  0.25
         (2007)         0B3  1W37 0B30 1W42 1B40 0W9  =B23
 27. Ušen Ela                 1583  OŠ Pesnica                   3.5  14.0  20.5   0.0 -0.15
         (2006)         0W4  =B35 0B40 1W47 1B33 0W18 1W38
 28. Sovič Jakob              1500  OŠ M. Konšaka Mb               3  19.0  27.0   0.0  0.94
         (2006)         1B33 0W9  1B20 0W19 0B16 1B29 0W21
 29. Ratej Vid                1576  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  18.0  25.0   0.0  0.34
         (2008)         1B30 0W7  0B16 1W33 0B11 0W28 1B40
 30. Sep Matic                1793  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  17.5  25.0   0.0 -1.79
         (2008)         0W29 1B34 1W26 0B14 1W32 0B19 0W12
 31. Skrinjar Nino            1607  OŠ R. Robiča Limbuš            3  16.5  24.0   0.0 -0.43
         (2006)         0W1  1B47 0B3  0W18 0B23 1W45 1B39
 32. Stevanovič Stevan        1597  OŠ L. Pliberška Mb             3  15.5  22.5   0.0  0.11
         (2006)         0W12 1B38 1W36 0B8  0B30 0W23 1B42
 33. Klajnšek Aljan           1647  OŠ A. Ingoliča Zg. Polska      3  15.0  20.5   0.0 -1.41
         (2008)         0W28 1B18 0W13 0B29 0W27 1B44 1B43
 34. Bezjak Jaka Gal          1563  OŠ Kamnica                     3  14.5  21.0   0.0  0.01
         (2007)         0B5  0W30 1B37 0W15 1B46 1W40 0B16
 35. Vidovič Gašper           1500  OŠ S. Klavore Mb               3  12.5  19.0   0.0  0.24
         (2008)         0B40 =W27 1B46 0W11 =B45 1W41 0B20
 36. Kitak Luka               1706  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  11.5  16.5   0.0 -1.62
         (2007)         0B39 1W43 0B32 1W45 0B15 0W24 1B41
 37. Kutlačič Teo             1500  OŠ Voličina                  2.5  12.0  18.0   0.0 -0.84
         (2007)         0W10 0B26 0W34 =B38 0W44 +*48 1B45
 38. Zidanšek Tai             1500  Oš S. Klavore Mb             2.5  12.0  17.5   0.0 -1.01
         (2008)         0B20 0W32 0B45 =W37 +*48 1W46 0B27
 39. Majerič Žan              1516  OŠ Gorišnica                   2  17.5  24.5   0.0 -0.18
         (2008)         1W36 0B24 1W21 0B25 0W17 0B22 0W31
 40. Šumak Vito               1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  16.5  24.5   0.0 -0.54
         (2007)         1W35 0B25 1W27 0B10 0W26 0B34 0W29
 41. Kovačec Miha             1571  OŠ Gorišnica                   2  16.5  23.0   0.0 -1.50
         (2007)         0W8  +*48 0B19 0W20 1B47 0B35 0W36
 42. Strelec Maksim           1500  OŠ J. Padežnika MB             2  14.5  20.0   0.0 -0.69
         (2007)         0W21 1B44 0W17 0B26 0W43 1B47 0W32
 43. Kodrič Luka              1554  ŠK Slovenec Poljčane           2  13.0  18.5   0.0 -1.49
         (2008)         0W24 0B36 0W47 +*48 1B42 0B21 0W33
 44. Firbas Val               1586  OŠ Gorišnica                   2  12.5  18.5   0.0 -2.09
         (2007)         0B7  0W42 0B18 0W46 1B37 0W33 +*48
 45. Marovt Luka              1552  ŠK Slovenec Poljčane         1.5  14.5  20.5   0.0 -1.59
         (2008)         0W25 0B17 1W38 0B36 =W35 0B31 0W37
 46. Skuhala Klemen           1500  OŠ L. Pliberška Mb           1.5  13.0  18.5   0.0 -1.43
         (2006)         0W14 0B22 0W35 1B44 0W34 0B38 =W47
 47. Lavrinc Lan              1500  OŠ L. Pliberška              1.5  11.5  17.0   0.0 -1.31
         (2006)         0B19 0W31 1B43 0B27 0W41 0W42 =B46

Štern Urban
Žižek Rene
Luka Vaupot

Doroteja Drevenšek
Vita Irgolič
Laura Horvat
U15
  1. Štern Urban           II 1970  OŠ Fram                        6  22.5  31.5   0.0  1.20
         (2004)         1W12 1B6  =W2  1B5  1W8  1B3  =W4 
  2. Žižek Rene            II 1835  OŠ Tišina                    5.5  20.0  29.0   0.0  1.60
         (2004)         1B14 1W10 =B1  =W4  1B11 1W8  =B5 
  3. Vaupot Luka          III 1973  II. OŠ Slov. Gradec            5  20.0  29.0   0.0 -0.12
         (2005)         0B11 1W15 1B10 1W7  1B6  0W1  1B8 
  4. Marovt Nejc              1850  ŠK Slovenec Poljčane         4.5  21.5  29.5   0.0  0.67
         (2003)         1W18 1B7  0W8  =B2  1W16 =B6  =B1 
  5. Kodrič Gašper            1819  ŽŠK Maribor                  4.5  19.0  27.0   0.0  0.56
         (2004)         1B20 0W11 1B15 0W1  1B14 1W9  =W2 
  6. Deželak Nik              1818  OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  18.0  25.5   0.0  0.48
         (2005)         1W21 0W1  1B14 1B18 0W3  =W4  1B11
  7. Drevenšek Doroteja       1777  OŠ A. Besednjaka Mb          4.5  18.0  25.0   0.0  1.07
         (2005)         1B17 0W4  1B9  0B3  1W19 =W11 1B13
  8. Pečnik Maj               1770  OŠ I M. Sobota                 4  22.5  32.0   0.0  1.63
         (2004)         1B9  1W13 1B4  1W11 0B1  0B2  0W3 
  9. Žvarc Nik             II 2028  OŠ D. Kobala Mb                4  17.0  23.0   0.0 -2.00
         (2005)         0W8  1B22 0W7  1B12 1W18 0B5  1W15
 10. Červek Roškari Erik      1771  OŠ A. Ingoliča Zg. Pols.       4  16.5  24.0   0.0 -0.10
         (2004)         1W19 0B2  0W3  0B16 +*22 1B12 1W14
 11. Menciger Kocb. Nino      1768  Oš Tabor I Mb                3.5  22.5  31.0   0.0  0.68
         (2005)         1W3  1B5  1W16 0B8  0W2  =B7  0W6 
 12. Varga Tomaž              1728  OŠ M. Durjave Mb             3.5  16.0  23.5   0.0  0.22
         (2003)         0B1  1W21 =B13 0W9  1B15 0W10 1B20
 13. Podvršnik Luka           1833  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    3.5  14.0  20.0   0.0 -1.66
         (2004)         1W22 0B8  =W12 0B19 1W17 1B18 0W7 
 14. Ancelj Tristan           1584  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  17.5  24.5   0.0  0.80
         (2004)         0W2  1B19 0W6  1B21 0W5  1B16 0B10
 15. Rup Aljaž                1641  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      3  17.0  23.5   0.0  0.67
         (2006)         1W16 0B3  0W5  1B22 0W12 1B19 0B9 
 16. Hanc Nejc             II 1903  OŠ Sv. Jurij                   3  15.0  21.5   0.0 -2.36
         (2003)         0B15 1W20 0B11 1W10 0B4  0W14 1B18
 17. Benko Alen               1500  OŠ O. Meglič Ptuj            2.5  11.0  17.0   0.0  0.04
         (2004)         0W7  0B18 0W22 =W20 0B13 1B21 1W19
 18. Hodnik Luka              1620  OŠ O. Meglič Ptuj              2  17.5  24.0   0.0 -0.19
         (2004)         0B4  1W17 1B20 0W6  0B9  0W13 0W16
 19. Ribič Rok                1500  OŠ Kamnica                     2  15.5  21.5   0.0 -0.12
         (2005)         0B10 0W14 1B21 1W13 0B7  0W15 0B17
 20. Irgolič Vita             1537  OŠ Gorišnica                   2  12.5  18.5   0.0 -0.43
         (2005)         0W5  0B16 0W18 =B17 =W21 1B22 0W12
 21. Horvat Laura             1525  OŠ Gorišnica                 1.5  13.0  19.0   0.0 -1.29
         (2005)         0B6  0B12 0W19 0W14 =B20 0W17 1W22
 22. Bezjak Nejc              1568  OŠ Kamnica                     1  14.0  19.5   0.0 -1.35
         (2005)         0B13 0W9  1B17 0W15 -*10 0W20 0B21