6. Turnir

Tito Veber Kolja
Matija Šalabalija
Leonard Roškarič Červek

Meta Heric
Šjama Grobelšek
Lina Javornik
U9
  1. Veber Kolja Tito          1849  OŠ P. odreda Sl. Bistr.      6.5  22.5  32.5   0.0  0.81
         (2009)         1W6  1B10 1W2  1B7  1W3  1W4  =B5 
  2. Šalabalija Matija         1598  Oš J. Pučnika Črešnjevec       6  20.0  28.0   0.0  2.51
         (2009)         1B22 1W13 0B1  1W6  1B11 1W5  1B7 
  3. Červek Rošk. Leonard   IV 1614  OŠ A. Ingoliča Sp. Polsk.      5  17.5  24.5   0.0  1.18
         (2011)         1W23 1B15 1B16 0W5  0B1  1W8  1W10
  4. Heric Meta                1549  OŠ Kamnica                     5  17.0  26.0   0.0  1.68
         (2009)         1B9  0W16 1W18 1B15 1W7  0B1  1W6 
  5. Grobelšek Šjama           1679  OŠ Sladki Vrh                4.5  22.0  31.5   0.0  0.18
         (2009)         1B18 0W8  1W17 1B3  1W10 0B2  =W1 
  6. Kodrič Jurij              1528  ŠK Slovenec Poljčane           4  22.5  31.5   0.0  0.90
         (2009)         0B1  1W9  1B13 0B2  1W15 1W11 0B4 
  7. Smaka Matic               1618  OŠ A. Besednjaka Mb            4  20.5  28.5   0.0  0.05
         (2009)         1B17 1W21 1B8  0W1  0B4  1W16 0W2 
  8. Hribernik Jernej          1524  ŠK Slovenec Poljčane           4  19.0  27.0   0.0  1.16
         (2011)         1B14 1B5  0W7  0W11 1B17 0B3  1W19
  9. Jevšek Amadej             1500  OŠ Kamnica                     4  18.0  25.0   0.0  0.34
         (2010)         0W4  0B6  +*24 1W19 1B12 0B10 1W18
 10. Javornik Lina             1540  OŠ D. Flisa Hoče               4  17.5  25.5   0.0  0.91
         (2009)         1B20 0W1  1B21 1W16 0B5  1W9  0B3 
 11. Vaupot Kajetan            1544  OŠ II Sl. Gradec               4  15.0  21.5   0.0  0.29
         (2011)         0W15 1B23 1W20 1B8  0W2  0B6  1B17
 12. Šabec Jakob               1533  ŠK Slovenec Poljčane           4  11.5  16.0   0.0  0.15
         (2009)         0W13 1B22 0W15 1B20 0W9  1B23 1B16
 13. Šale Nejc                 1500  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  17.5  25.0   0.0  0.42
         (2010)         1B12 0B2  0W6  1W18 =B14 0W17 1B21
 14. Ancelj Lukas              1623  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  12.5  17.0   0.0 -1.03
         (2009)         0W8  0B18 1W23 1B21 =W13 0B19 1B20
 15. Koler Rebeka              1500  OŠ A. Besednjaka Mb            3  20.0  27.0   0.0 -0.59
         (2010)         1B11 0W3  1B12 0W4  0B6  0W18 +*24
 16. Šoba Anej                 1500  OŠ F.R. Staneta Mb             3  20.0  26.5   0.0 -0.50
         (2010)         +*24 1B4  0W3  0B10 1W22 0B7  0W12
 17. Ratej Jošt                1503  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  18.5  23.5   0.0  0.07
         (2010)         0W7  1W19 0B5  1B23 0W8  1B13 0W11
 18. Kraner Žan Luka           1525  OŠ A. Besednjaka Mb            3  18.0  24.5   0.0 -0.25
         (2009)         0W5  1W14 0B4  0B13 1W21 1B15 0B9 
 19. Cojzer Filip              1565  OŠ Tabor I Mb                  3  13.0  18.5   0.0 -0.93
         (2010)         0W21 0B17 1W22 0B9  1W20 1W14 0B8 
 20. Šabec Jan                 1500  ŠK Slovenec Poljčane           2  17.0  23.0   0.0 -1.57
         (2011)         0W10 +*24 0B11 0W12 0B19 1B22 0W14
 21. Drama Anže                1500  OŠ Šmarje pri Jelšah           2  17.0  22.5   0.0 -1.49
         (2010)         1B19 0B7  0W10 0W14 0B18 +*24 0W13
 22. Casar Marija              1500  OŠ Bogojina                    2  13.0  19.5   0.0 -1.73
         (2009)         0W2  0W12 0B19 +*24 0B16 0W20 1W23
 23. Casar Ana                 1500  OŠ Bogojina                    1  16.0  22.0   0.0 -2.56
         (2009)         0B3  0W11 0B14 0W17 +*24 0W12 0B22

  

Gašper Drevenšek
Liam Lugarič Kotnik
Nik Javornik

Zala Casar
Eliza Vaupot
Lucy Brinovec
U12
  1. Drevenšek Gašper      IV 1797  OŠ A. Besednjaka Mb            6  22.5  32.0   0.0  1.91
         (2008)         1W15 1B7  1W20 1B14 1W4  0B2  1W10
  2. Lugarič Kotnik Liam      1860  OŠ P. odreda Sl. Bistr.        6  21.5  30.5   0.0  1.14
         (2008)         1B19 1W21 1B17 0W4  1B25 1W1  1B6 
  3. Javornik Nik             1879  OŠ D. Flisa Hoče             5.5  22.5  31.0   0.0  0.34
         (2007)         1W8  0B13 1W9  1B7  =W11 1B20 1W4 
  4. Vaupot Maks           IV 1781  OŠ II Sl. Gradec               5  23.0  32.0   0.0  1.27
         (2007)         1W27 1B22 1W13 1B2  0B1  1W12 0B3 
  5. Gobec Jakob              1648  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  21.0  27.5   0.0  1.85
         (2008)         1W37 =B9  1W11 =B10 0B6  1W14 1W13
  6. Casar Zala               1716  OŠ A. Besednjaka Mb            5  19.5  28.5   0.0  1.09
         (2006)         1W28 0B11 1W29 1B22 1W5  1B16 0W2 
  7. Koritnik Vid             1673  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  19.5  26.0   0.0  1.47
         (2008)         1B41 0W1  1B38 0W3  1B18 1W15 1B12
  8. Casar Izidor             1638  OŠ Bogojina                    5  16.0  23.0   0.0  1.54
         (2008)         0B3  1W39 1B36 0W9  1B26 1W25 1B20
  9. Sep Matic                1754  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     4.5  21.0  30.0   0.0  0.20
         (2008)         1B18 =W5  0B3  1B8  0W20 1W21 1B24
 10. Stražišnik Enej          1805  ŠK Slovenj Gradec            4.5  19.0  27.5   0.0 -0.41
         (2006)         0B23 1W34 1B30 =W5  1B21 1W11 0B1 
 11. Vaupot Eliza             1629  OŠ II Sl. Gradec               4  22.5  32.0   0.0  1.76
         (2008)         1B12 1W6  0B5  1W17 =B3  0B10 =W16
 12. Centrih Aleks        III 1829  OŠ L. Štuklja Mb               4  21.0  29.5   0.0 -1.00
         (2006)         0W11 1B24 1W15 1B13 1W14 0B4  0W7 
 13. Čurič Enej            IV 1683  OŠ J. Padežnika Mb             4  21.0  28.0   0.0  0.58
         (2008)         1B39 1W3  0B4  0W12 1B27 1W19 0B5 
 14. Ahec David               1710  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  19.0  27.5   0.0  0.27
         (2006)         1B34 1W23 1B25 0W1  0B12 0B5  1W22
 15. Brinovec Lucy            1612  OŠ Šempeter v S. dolini        4  18.5  25.0   0.0  0.83
         (2007)         0B1  1W41 0B12 1W31 1B17 0B7  1W26
 16. Drama Tilen          III 1786  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  18.0  25.5   0.0 -0.99
         (2007)         0B30 1W31 1B18 =W21 1B23 0W6  =B11
 17. Blažič Gal               1705  OŠ A. Besednjaka Mb            4  17.5  25.5   0.0 -0.26
         (2007)         1W29 1B38 0W2  0B11 0W15 1W23 1B27
 18. Ušen Ela                 1577  OŠ Pesnica                     4  17.5  24.0   0.0  0.98
         (2006)         0W9  1B26 0W16 1B35 0W7  1B32 1B25
 19. Rutar Markuš Gašper      1631  OŠ Tabor I Mb                  4  16.5  24.5   0.0  0.25
         (2008)         0W2  1B32 0W24 1B29 1W33 0B13 1W28
 20. Kitak Luka               1692  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  21.5  30.0   0.0 -0.02
         (2007)         1B31 1W30 0B1  =W23 1B9  0W3  0W8 
 21. Simič Pušnik Vito        1677  OŠ M. Konšaka Mb             3.5  19.0  27.5   0.0  0.13
         (2006)         1W26 0B2  1W28 =B16 0W10 0B9  1W34
 22. Klajnšek Aljan           1657  OŠ A. Ingoliča S. Polskav    3.5  17.5  24.0   0.0 -0.34
         (2008)         1B36 0W4  1B37 0W6  1B28 =W24 0B14
 23. Radoševič Kai Jan        1626  ŠK Slovenj Gradec            3.5  17.5  23.5   0.0  0.42
         (2008)         1W10 0B14 1W35 =B20 0W16 0B17 1W33
 24. Stevanovič Stevan        1572  OŠ L. Pliberška Mb           3.5  16.5  22.5   0.0  0.95
         (2006)         1B33 0W12 1B19 0W25 1B40 =B22 0W9 
 25. Pivec Žak                1686  ŠK Slovenec Poljčane           3  19.5  27.0   0.0 -1.08
         (2006)         1W32 1B35 0W14 1B24 0W2  0B8  0W18
 26. Marovt Luka              1500  ŠK Slovenec Poljčane           3  17.0  23.5   0.0  0.63
         (2008)         0B21 0W18 1B34 1W40 0W8  1B30 0B15
 27. Tič Vanessa              1580  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  15.0  21.5   0.0 -0.29
         (2006)         0B4  0W36 1B39 1W38 0W13 1B29 0W17
 28. Kotnik Filip             1567  OŠ Ljubečna                    3  14.5  21.0   0.0 -0.21
         (2008)         0B6  1W33 0B21 1W37 0W22 1B35 0B19
 29. Ačanski Marko            1555  OŠ Kamnica                     3  14.5  21.0   0.0  0.03
         (2006)         0B17 1W40 0B6  0W19 1B36 0W27 1W37
 30. Muzel Ulla               1601  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  14.5  20.5   0.0 -0.44
         (2008)         1W16 0B20 0W10 0B33 1W39 0W26 1B38
 31. Jevšek Minea             1540  OŠ Kamnica                     3  12.5  17.0   0.0 -0.57
         (2007)         0W20 0B16 1W41 0B15 0W35 +*42 1B36
 32. Strelec Maksim           1517  ŠK Branik Maribor              3  12.0  17.5   0.0  0.10
         (2007)         0B25 0W19 0B40 1W36 1B37 0W18 1W35
 33. Špilek Marcel            1500  OŠ S. Lenardona              2.5  15.5  21.5   0.0 -0.73
         (2008)         0W24 0B28 +*42 1W30 0B19 =W34 0B23
 34. Bezjak Jaka Gal          1562  OŠ Kamnica                   2.5  15.0  20.0   0.0 -0.70
         (2007)         0W14 0B10 0W26 1B41 1W38 =B33 0B21
 35. Šumak Vito               1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  15.5  22.0   0.0 -1.31
         (2008)         +*42 0W25 0B23 0W18 1B31 0W28 0B32
 36. Tomažič Alina            1500  Oš J. Pučnika Črešnjevec       2  15.0  22.0   0.0 -0.83
         (2006)         0W22 1B27 0W8  0B32 0W29 1B39 0W31
 37. Šifrer  Luka             1500  OŠ B. Ilicha Mb                2  15.0  22.0   0.0 -1.18
         (2008)         0B5  +*42 0W22 0B28 0W32 1W40 0B29
 38. Skuhala Klemen           1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  14.5  20.0   0.0 -0.45
         (2006)         1B40 0W17 0W7  0B27 0B34 1W41 0W30
 39. Lavrinc Lan              1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  13.5  19.0   0.0 -1.32
         (2006)         0W13 0B8  0W27 +*42 0B30 0W36 1B41
 40. Godina David             1666  OŠ B. Ilicha Mb                2  13.0  17.5   0.0 -3.14
         (2006)         0W38 0B29 1W32 0B26 0W24 0B37 +*42
 41. Murko Timon              1500  OŠ B. Ilicha Mb                1  12.5  18.5   0.0 -2.47
         (2008)         0W7  0B15 0B31 0W34 +*42 0B38 0W39

Nik Žvarc
Luka Vaupot
Urban Štern

Nikolina Roškar
Doroteja Drevenšek
Ana Muršič
  U15
  1. Žvarc Nik             II 2021  OŠ D. Kobala Mb            5.5  22.5  31.0   0.0  0.49
         (2005)         1W15 1B5  1W4  =B6  0W2  1W8  1B3 
  2. Vaupot Luka          III 1961  OŠ II Sl. Gradec           5.5  20.5  29.0   0.0  1.00
         (2005)         1W14 =B11 1W13 1B4  1B1  0W3  1W7 
  3. Štern Urban           II 1973  OŠ Fram                      5  21.0  29.5   0.0  0.22
         (2004)         0B6  1W16 1W7  1B13 1W5  1B2  0W1 
  4. Hanc Nejc             II 1888  OŠ Sv. Jurij                 5  20.0  28.0   0.0  0.98
         (2003)         1B18 1W12 0B1  0W2  1B14 1W6  1B8 
  5. Marovt Nejc              1793  ŠK Slovenec Poljčane       4.5  19.0  26.5   0.0  1.28
         (2003)         1B21 0W1  1B12 1W10 0B3  =W9  1B14
  6. Kodrič Gašper            1763  ŽŠK Maribor                  4  21.5  30.5   0.0  1.54
         (2004)         1W3  =B7  1W11 =W1  0B8  0B4  1W10
  7. Podvršnik Luka           1827  OŠ P. odreda Sl. Bistr.      4  19.0  27.5   0.0  0.44
         (2004)         1B16 =W6  0B3  1W11 =B10 1W13 0B2 
  8. Žižek Rene            II 1810  OŠ Tišina                    4  18.0  25.5   0.0  0.31
         (2004)         0W13 1B19 1W15 1B14 1W6  0B1  0W4 
  9. Roškar Nikolina          1742  OŠ Tabor I Mb                4  16.0  23.0   0.0  0.86
         (2003)         0B10 0W17 1B18 1W16 =B12 =B5  1W15
 10. Deželak Nik              1829  OŠ Šmarje pri Jelšah       3.5  18.5  25.0   0.0 -0.74
         (2005)         1W9  0B13 1W19 0B5  =W7  1B11 0B6 
 11. Drevenšek Doroteja       1781  OŠ A. Besednjaka Mb        3.5  16.5  23.5   0.0 -0.25
         (2005)         1B20 =W2  0B6  0B7  1W22 0W10 1B13
 12. Menciger Kocb. Nino      1776  OŠ Tabor I Mb              3.5  15.5  22.0   0.0 -0.54
         (2005)         1W22 0B4  0W5  1B19 =W9  0B15 1W20
 13. Varga Tomaž              1703  OŠ M. Durjave Mb             3  20.0  28.5   0.0  0.85
         (2003)         1B8  1W10 0B2  0W3  1W15 0B7  0W11
 14. Červek Roškari Erik      1756  ŽŠK Maribor                  3  18.5  26.0   0.0 -0.22
         (2004)         0B2  1W20 1B17 0W8  0W4  1B19 0W5 
 15. Toplišek Maj             1776  OŠ Fram                      3  17.5  25.0   0.0 -0.42
         (2005)         0B1  1W21 0B8  1W17 0B13 1W12 0B9 
 16. Bauman Vid               1740  ŠK Slovenec Poljčane         3  15.0  21.5   0.0 -0.50
         (2005)         0W7  0B3  1W22 0B9  0W20 1B17 1W21
 17. Pečnik Maj               1790  OŠ 1 M. Sobota               3  13.5  19.0   0.0 -1.25
         (2004)         0W19 1B9  0W14 0B15 1B18 0W16 1B22
 18. Pintarič Maj         III 1743  OŠ Turnišče                2.5  13.0  19.5   0.0 -1.38
         (2005)         0W4  =B22 0W9  1B20 0W17 0B21 1W19
 19. Muršič Ana               1644  OŠ Tabor I Mb                2  15.5  21.5   0.0 -0.33
         (2003)         1B17 0W8  0B10 0W12 1B21 0W14 0B18
 20. Ancelj Tristan           1612  OŠ Šmarje pri Jelšah         2  14.0  19.0   0.0 -0.49
         (2004)         0W11 0B14 0B21 0W18 1B16 1W22 0B12
 21. Rup Aljaž                1673  OŠ P. odreda Sl. Bistr.      2  12.5  18.5   0.0 -1.26
         (2006)         0W5  0B15 1W20 0B22 0W19 1W18 0B16
 22. Bezjak Nejc              1577  OŠ Kamnica                 1.5  14.0  19.5   0.0 -0.59
         (2005)         0B12 =W18 0B16 1W21 0B11 0B20 0W17