5. Turnir

Leonard Červek Roškarič
Matija Šalabalija
Lukas Ancelj

Šjama Grobelšek
Meta Heric
Lina Javornik
U9
  1. Červek Roškari Leonard      1567  OŠ A. Ingoliča Z. Polskav      6  21.5  28.5   0.0  2.31
         (2011)         1W21 1B13 1W3  0B2  1W8  1B4  1W9 
  2. Šalabalija Matija           1598  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       6  21.0  29.0   0.0  2.32
         (2009)         1B20 1W17 =B5  1W1  1B6  =W3  1B7 
  3. Grobelšek Šjama             1647  OŠ Sladki Vrh                5.5  23.0  32.0   0.0  1.06
         (2009)         1B11 1W4  0B1  1W14 1B5  =B2  1W8 
  4. Heric Meta                  1551  OŠ Kamnica                     5  20.0  29.0   0.0  1.58
         (2009)         1W18 0B3  1W6  1B15 1W7  0W1  1B11
  5. Ancelj Lukas                1623  OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  19.5  28.0   0.0  0.41
         (2009)         1W12 1B10 =W2  0B7  0W3  1B19 1W13
  6. Šabec Jakob                 1555  ŠK Slovenec Poljčane           4  19.5  28.5   1.0  0.36
         (2009)         1B14 1W7  0B4  1W11 0W2  0B8  1W12
  7. Smaka Matic                 1648  OŠ A. Besednjaka Mb            4  19.5  28.5   0.0 -0.44
         (2009)         1W16 0B6  1W12 1W5  0B4  1B13 0W2 
  8. Šega Jošt                   1500  ŠK Slovenec Poljčane           4  19.5  26.5   0.0  0.91
         (2009)         0W13 1B21 1W16 1W9  0B1  1W6  0B3 
  9. Hribernik Jernej            1524  ŠK Slovenec Poljčane           4  16.0  24.5   0.0  0.38
         (2011)         0W15 1B18 1W19 0B8  1W14 1B12 0B1 
 10. Kodrič Jurij                1534  ŠK Slovenec Poljčane           4  13.5  18.0   0.0  0.32
         (2009)         1B22 0W5  0B11 0W12 1B21 1W15 1B14
 11. Barlič  Jakob               1500  OŠ F.R. Staneta Mb           3.5  19.0  27.0   0.0  0.40
         (2010)         0W3  1B15 1W10 0B6  =W19 1B16 0W4 
 12. Cojzer Filip                1500  OŠ Tabor I Mb                  3  19.0  23.5   0.0  0.03
         (2010)         0B5  1W22 0B7  1B10 1W15 0W9  0B6 
 13. Javornik Lina               1509  OŠ D. Flisa Hoče               3  18.5  25.5   0.0 -0.10
         (2009)         1B8  0W1  0B14 1W21 1B17 0W7  0B5 
 14. Lihteneger Luka             1500  OŠ Tabor I Mb                  3  18.0  26.5   0.0 -0.12
         (2009)         0W6  1B16 1W13 0B3  0B9  1W17 0W10
 15. Šale Nejc                   1500  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  17.5  22.5   0.0 -0.34
         (2010)         1B9  0W11 1B17 0W4  0B12 0B10 1W22
 16. Ratej Jošt                  1503  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  15.5  20.5   0.0 -0.31
         (2010)         0B7  0W14 0B8  1W20 1B18 0W11 1W21
 17. Vaupot Kajetan              1508  OŠ II Slov. Gradec             3  14.5  22.5   0.0 -0.43
         (2011)         1W19 0B2  0W15 1B18 0W13 0B14 1W20
 18. Rakovič Luka                1500  OŠ FLV                         3  14.5  19.5   0.0 -0.39
         (2010)         0B4  0W9  1B20 0W17 0W16 1B22 1W19
 19. Šoba Anej                   1500  OŠ F.R. Staneta Mb           2.5  15.5  20.0   0.0 -0.79
         (2010)         0B17 1W20 0B9  1W22 =B11 0W5  0B18
 20. Drama Anže                  1500  OŠ Šmarje pri Jelšah           2  12.5  18.5   0.0 -1.36
         (2010)         0W2  0B19 0W18 0B16 1W22 1B21 0B17
 21. Hodnik Nina                 1500  OŠ O. Meglič Ptuj              1  16.0  22.0   0.0 -2.35
         (2009)         0B1  0W8  1B22 0B13 0W10 0W20 0B16
 22. Šabec Jan                   1500  ŠK Slovenec Poljčane           0  13.5  18.5   0.0 -3.45
         (2011)         0W10 0B12 0W21 0B19 0B20 0W18 0B15

Gašper Drevenšek
Enej Stražišnik
Liam Lugarič Kotnik

Eliza Vaupot
Lucy Brinovec
Vanessa Tič
 U12
  1. Drevenšek Gašper         1760  OŠ A. Besednjaka Mb          6.5  22.5  31.5   0.0  2.59
         (2008)         1B24 1W11 1B3  1W10 =B2  1W13 1B5 
  2. Stražišnik Enej          1755  OŠ Muta                        6  24.5  34.5   0.0  2.09
         (2006)         1W22 1B20 1W6  1B4  =W1  1B7  =B3 
  3. Lugarič Kotnik Liam      1856  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.     5.5  23.5  33.0   0.0  0.79
         (2008)         1W27 1B7  0W1  1W14 1B10 1B9  =W2 
  4. Pivec Žak                1686  ŠK Slovenec Poljčane           5  22.0  31.0   0.0  1.64
         (2006)         1W17 1B8  1B12 0W2  0B5  1W23 1B10
  5. Čelig Matija             1829  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  21.5  30.0   0.0  0.11
         (2006)         0W16 1B35 1W27 1B9  1W4  1B6  0W1 
  6. Centrih Aleks            1839  OŠ L. Štuklja Mb               5  21.0  29.5   0.0  0.24
         (2006)         1B30 1W13 0B2  1W19 1B11 0W5  1B12
  7. Blažič Gal               1705  OŠ A. Besednjaka Mb            5  20.5  27.5   0.0  1.08
         (2007)         1B39 0W3  1B16 1W24 1B12 0W2  1B11
  8. Javornik Nik             1809  OŠ D. Flisa Hoče               5  19.0  26.5   0.0  0.03
         (2007)         1B18 0W4  1B30 0W11 1B14 1W25 1B13
  9. Ahec David               1727  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     4.5  19.0  27.0   0.0  0.50
         (2006)         1B31 1W23 =B14 0W5  1B28 0W3  1B17
 10. Koritnik Vid             1719  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  22.5  31.0   0.0  0.15
         (2008)         1W35 1B16 1W15 0B1  0W3  1B18 0W4 
 11. Casar Izidor             1616  OŠ Bogojina                    4  21.0  29.5   0.0  1.25
         (2008)         1W34 0B1  1W33 1B8  0W6  1B15 0W7 
 12. Sep Matic                1764  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  21.0  29.0   0.0 -0.39
         (2008)         1W25 1B21 0W4  1B28 0W7  1B20 0W6 
 13. Kitak Luka               1692  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  20.0  28.5   0.0  0.40
         (2007)         1W32 0B6  1W26 1B23 1W15 0B1  0W8 
 14. Kop Jaka                 1808  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  19.5  28.0   0.0 -0.47
         (2006)         1W26 1B28 =W9  0B3  0W8  1B29 =W16
 15. Drama Tilen          III 1789  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  19.0  25.0   0.0 -0.95
         (2007)         1B36 1W19 0B10 1W18 0B13 0W11 1B27
 16. Mendek Tim               1588  OŠ B. Ilicha Mb                4  18.0  25.0   0.0  1.10
         (2007)         1B5  0W10 0W7  =B32 1B33 1W24 =B14
 17. Heric Luka               1500  OŠ Kamnica                     4  18.0  25.0   0.0  1.62
         (2007)         0B4  0W18 1B36 1W30 1W26 1B19 0W9 
 18. Bombek Luka              1575  OŠ A. Besednjaka Mb            4  17.5  24.5   0.0  1.12
         (2007)         0W8  1B17 1W29 0B15 1W34 0W10 1B31
 19. Klajnšek Aljan           1656  OŠ A. Ingoliča Sp. Polska      4  16.5  23.5   0.0 -0.04
         (2008)         1W33 0B15 1W22 0B6  1W32 0W17 1B26
 20. Vaupot Eliza             1595  OŠ II Slov. Gradec             4  15.5  23.5   0.0  0.41
         (2008)         1B37 0W2  0B23 1W31 1B24 0W12 1B25
 21. Rutar Markuš Gašper      1622  OŠ B. Polančičev Mb            4  14.5  20.5   0.0 -0.19
         (2008)         1B38 0W12 0B24 1W22 0B25 1W37 1B23
 22. Bezjak Jaka Gal          1516  OŠ Kamnica                   3.5  14.5  22.5   0.0  0.74
         (2007)         0B2  1W37 0B19 0B21 =W38 1W30 1B36
 23. Ekart Gašper             1500  OŠ P. Voranca Mb               3  19.5  27.5   0.0  0.95
         (2007)         1W29 0B9  1W20 0W13 1B27 0B4  0W21
 24. Kotnik Filip             1529  OŠ Ljubečna                    3  19.0  27.5   0.0  0.24
         (2008)         0W1  1B34 1W21 0B7  0W20 0B16 1W32
 25. Brinovec Lucy            1551  OŠ Šempeter v Sav. dolini      3  18.0  25.0   0.0  0.53
         (2007)         0B12 1W38 0W28 1B29 1W21 0B8  0W20
 26. Stevanovič Stevan        1556  OŠ L. Pliberška Mb             3  17.0  21.0   0.0  0.05
         (2006)         0B14 1W40 0B13 1W33 0B17 1W28 0W19
 27. Tič Vanessa              1593  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  16.0  22.5   0.0 -0.13
         (2006)         0B3  1W39 0B5  1W35 0W23 1B34 0W15
 28. Simič Pušnik Vito        1675  OŠ M. Konšaka Mb               3  16.0  20.5   0.0 -0.92
         (2006)         1B40 0W14 1B25 0W12 0W9  0B26 1W34
 29. Casar Zala               1688  OŠ A. Besednjaka Mb            3  14.5  20.5   0.0 -1.62
         (2006)         0B23 1W31 0B18 0W25 1B35 0W14 1B37
 30. Ratej Vid                1590  OŠ Šmarje pri Jelšah         2.5  17.0  24.0   0.0 -0.97
         (2008)         0W6  1B32 0W8  0B17 =W31 0B22 1B38
 31. Radišek Nik              1516  OŠ Hudinja Celje             2.5  15.5  20.0   0.0 -0.25
         (2008)         0W9  0B29 1W40 0B20 =B30 1W33 0W18
 32. Brlič Vernik Nik         1500  OŠ F.R. Staneta Mb             2  15.5  21.5   0.0 -0.76
         (2008)         0B13 0W30 1B37 =W16 0B19 =W38 0B24
 33. Skuhala Klemen           1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  15.5  20.5   0.0 -0.82
         (2006)         0B19 1W36 0B11 0B26 0W16 0B31 1W39
 34. Ušen Ela                 1500  OŠ Pesnica                     2  15.0  20.0   0.0 -0.75
         (2006)         0B11 0W24 1B39 1W36 0B18 0W27 0B28
 35. Drevenšek Nuša           1506  OŠ A. Besednjaka Mb            2  14.0  19.0   0.0 -0.45
         (2007)         0B10 0W5  1B38 0B27 0W29 0W36 1B40
 36. Ačanski Marko            1555  OŠ Kamnica                     2  13.5  17.5   0.0 -1.65
         (2006)         0W15 0B33 0W17 0B34 1W40 1B35 0W22
 37. Šumak Vito               1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  13.5  17.5   0.0 -0.93
         (2007)         0W20 0B22 0W32 1B40 1W39 0B21 0W29
 38. Tomažič Alina            1500  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       2  13.0  18.0   0.0 -1.10
         (2006)         0W21 0B25 0W35 1W39 =B22 =B32 0W30
 39. Strelec Maksim           1506  OŠ J. Padežnika Mb             1  11.0  16.0   0.0 -2.17
         (2007)         0W7  0B27 0W34 0B38 0B37 1W40 0B33
 40. Lovrenčič Nik            1500  OŠ L. Pliberška Mb             0  11.5  15.5   0.0 -3.07
         (2006)         0W28 0B26 0B31 0W37 0B36 0B39 0W35
Urban Štern
Rene Žižek
Nejc Marovt
Nikolina Roškar
Ana Muršič
Zala Kacjan
U15
  1. Štern Urban           II 1969  OŠ Fram                        7  21.5  30.0   0.0  1.86
         (2004)         1W14 1B3  1W10 1B4  1W2  1B6  1W9 
  2. Žižek Rene            II 1830  OŠ Tišina                    5.5  21.5  30.5   0.0  1.45
         (2004)         1W18 1B6  1W11 1B8  0B1  1W5  =W3 
  3. Marovt Nejc              1797  ŠK Slovenec Poljčane           5  20.0  29.0   0.0  1.22
         (2003)         1B19 0W1  1B13 1W7  =B10 1W8  =B2 
  4. Vaupot Luka          III 1956  OŠ II Slov. Gradec             5  19.5  29.5   0.0 -0.42
         (2005)         1B12 1W5  1B7  0W1  0B6  1W13 1B15
  5. Červek Roškar. Erik      1778  OŠ A. Ingoliča Z. Polskav      5  19.5  28.0   0.0  0.99
         (2004)         1W15 0B4  1W17 1B11 1W9  0B2  1W6 
  6. Roškar Nikolina          1748  OŠ Tabor I Mb                  4  22.0  30.0   0.0  0.71
         (2003)         1B21 0W2  1B16 1B10 1W4  0W1  0B5 
  7. Bauman Vid               1741  ŠK Slovenec Poljčane           4  19.0  26.0   0.0  0.27
         (2005)         1W20 1B8  0W4  0B3  1W14 0B9  1W13
  8. Pečnik Maj               1813  OŠ I M. Sobota                 4  18.5  27.0   0.0 -0.69
         (2004)         1B13 0W7  1B12 0W2  1B16 0B3  1W14
  9. Kodrič Gašper            1683  OŠ L. Pliberška Mb             4  17.0  25.0   0.0  0.71
         (2004)         1B22 0W10 1B21 1W12 0B5  1W7  0B1 
 10. Menciger-Kocb. Nino      1811  OŠ Tabor I Mb                3.5  19.5  28.5   0.0 -0.79
         (2005)         1W17 1B9  0B1  0W6  =W3  0B11 1W18
 11. Varga Tomaž              1669  OŠ M. Durjave Mb             3.5  18.0  26.5   0.0  0.16
         (2003)         1W16 1B14 0B2  0W5  0B13 1W10 =B12
 12. Čelig Jakob              1632  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     3.5  16.5  23.5   0.0  0.45
         (2003)         0W4  1B15 0W8  0B9  1W20 1B18 =W11
 13. Muršič Ana               1604  OŠ Tabor I Mb                  3  19.5  26.5   0.0  0.55
         (2003)         0W8  1B20 0W3  1B17 1W11 0B4  0B7 
 14. Žvižaj Jan               1648  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  17.5  26.5   0.0 -0.13
         (2003)         0B1  0W11 1B15 1W19 0B7  1W16 0B8 
 15. Bezjak Nejc              1577  OŠ Kamnica                     3  16.5  22.5   0.0  0.23
         (2005)         0B5  0W12 0W14 1B21 1W17 1B20 0W4 
 16. Kramberger Filip         1500  OŠ Pesnica                     3  14.5  19.5   0.0  0.86
         (2004)         0B11 1W19 0W6  1B18 0W8  0B14 1W22
 17. Kacjan Zala              1602  OŠ A. Besednjaka Mb            3  12.5  18.5   0.0 -0.28
         (2005)         0B10 1W22 0B5  0W13 0B15 1W21 1B19
 18. Ancelj Tristan           1612  ŠK Šmarje pri Jelšah           2  13.0  19.5   0.0 -1.37
         (2004)         0B2  0W21 1B22 0W16 1B19 0W12 0B10
 19. Hodnik Luka              1590  OŠ O. Meglič Ptuj              2  13.0  19.0   0.0 -1.45
         (2004)         0W3  0B16 1W20 0B14 0W18 1B22 0W17
 20. Benko Alen               1510  OŠ O. Meglič Ptuj              2  12.5  17.5   0.0 -0.69
         (2004)         0B7  0W13 0B19 1W22 0B12 0W15 1B21
 21. Ribič Rok                1534  OŠ Kamnica                     1  14.0  19.0   0.0 -1.85
         (2005)         0W6  1B18 0W9  0W15 0B22 0B17 0W20
 22. Ambrož Aleksander        1500  ŠK Slovenec Poljčane           1  12.0  17.0   0.0 -1.79
         (2005)         0W9  0B17 0W18 0B20 1W21 0W19 0B16