4. Turnir

Veber Kolja Tito
Matija Šalabalija
Matic Smaka

Meta Heric
Šjama Grobelšek
Lina Javornik
Štajerska kadetska liga 2017/18 - 4/10, U9
                         Maribor, SGŠ, 1.12.2017

Koncno stanje
                             Tit  LRat                           Tocke MBuch  Buch Zmage W-We

  U9
  1. Veber Kolja Tito            1770  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      7  18.0  27.0   0.0  1.43
         (2009)         1W15 1B14 1W13 1B2  1W5  1B4  1W6 
  2. Šalabalija Matija           1500  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       6  19.0  28.0   0.0  3.00
         (2009)         1W19 1B15 1B4  0W1  1B3  1W13 1B7 
  3. Smaka Matic                 1619  OŠ A. Besednjaka Mb            5  20.0  29.0   0.0  0.38
         (2009)         1W10 0B13 1W8  1B5  0W2  1B11 1W4 
  4. Šabec Jakob                 1504  ŠK Slovenec Poljčane           4  23.0  31.0   0.0  1.18
         (2009)         1W21 1B6  0W2  1B11 1W7  0W1  0B3 
  5. Heric Meta                  1500  OŠ Kamnica                     4  21.0  32.0   0.0  1.16
         (2009)         1W11 1B12 1B9  0W3  0B1  1W10 0B8 
  6. Grobelšek Šjama             1690  OŠ Sladki Vrh                  4  19.0  28.0   0.0 -0.88
         (2009)         1B7  0W4  0B10 1W16 1B19 1W8  0B1 
  7. Kraner Žan Luka             1500  OŠ A. Besednjaka Mb            4  19.0  26.0   0.0  0.94
         (2009)         0W6  1B21 1W14 1W9  0B4  1B12 0W2 
  8. Šoba Anej                   1500  OŠ F.R. Staneta Mb             4  18.0  26.0   0.0  0.96
         (2010)         1B17 0W9  0B3  1W18 1W14 0B6  1W5 
  9. Javornik Lina               1526  OŠ D. Flisa Hoče               4  18.0  25.0   0.0  0.22
         (2009)         1W18 1B8  0W5  0B7  0W11 1B16 1W15
 10. Lamut Patrik                1500  OŠ J. Glazerja Ruše            4  18.0  23.5   0.0  1.05
         (2009)         0B3  1W22 1W6  1B13 0W12 0B5  1W14
 11. Červek Roškari Leonard      1500  OŠ A. Ingoliča Sp. Polska      4  17.0  23.5   0.0  0.71
         (2011)         0B5  1W20 1B17 0W4  1B9  0W3  1B19
 12. Ancelj Lukas                1593  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  17.0  22.5   0.0 -0.41
         (2009)         1B20 0W5  0B16 1W17 1B10 0W7  1B13
 13. Drama Anže                  1500  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  22.0  29.5   0.0  0.12
         (2010)         1B22 1W3  0B1  0W10 1B16 0B2  0W12
 14. Koler Rebeka                1510  OŠ A. Besednjaka Mb            3  18.0  28.0   0.0 -0.24
         (2010)         1B16 0W1  0B7  1W15 0B8  1W17 0B10
 15. Kodrič Jurij                1500  ŠK Slovenec Poljčane           3  16.0  23.5   0.0 -0.12
         (2009)         0B1  0W2  1B22 0B14 1W21 1W19 0B9 
 16. Vodnik Jakob                1500  OŠ Selnica ob Dravi            3  16.0  20.5   0.0 -0.07
         (2009)         0W14 1B19 1W12 0B6  0W13 0W9  1B22
 17. Cojzer Filip                1500  OŠ Tabor I Mb                  3  15.5  20.5   0.0 -0.36
         (2000)         0W8  1B18 0W11 0B12 1W20 0B14 1B21
 18. Mekiš Jan                   1500  OŠ J. Glazerja Ruše            3  11.5  16.0   0.0 -0.46
         (2009)         0B9  0W17 0W19 0B8  1B22 1W21 1B20
 19. Barlič Jakob                1500  OŠ F.R. Staneta Mb             2  17.0  24.5   0.0 -1.25
         (2010)         0B2  0W16 1B18 1W20 0W6  0B15 0W11
 20. Lihteneger Luka             1500  OŠ Tabor I Mb                1.5  13.0  17.5   0.0 -1.87
         (2009)         0W12 0B11 1W21 0B19 0B17 =W22 0W18
 21. Zrnko  Pax                  1500  OŠ A. Besednjaka Mb            1  14.5  19.0   0.0 -2.49
         (2009)         0B4  0W7  0B20 1W22 0B15 0B18 0W17
 22. Žnidarič Žan                1500  OŠ J. Glazerja Ruše          0.5  13.5  18.5   0.0 -3.00
         (2009)         0W13 0B10 0W15 0B21 0W18 =B20 0W16

Aleks Centrih
Nik Javornik
Matic Sep

Zala Casar
Ela Ušen
Ulla Muzel
Štajerska kadetska liga 2017/18 - 4/10, U12
                         Maribor, SGŠ, 1.12.2017

  1. Centrih Aleks            1796  OŠ L. Štuklja Mb               7  24.0  32.5   0.0  2.80
         (2006)         1W26 1B22 1W3  1B5  1W4  1B2  1W8 
  2. Javornik Nik             1781  OŠ D. Flisa Hoče             5.5  22.0  32.0   0.0  1.26
         (2007)         1W16 1B24 1W13 =B8  1W6  0W1  1B11
  3. Sep Matic                1722  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     5.5  21.5  29.5   0.0  1.65
         (2008)         1B42 1W7  0B1  =W12 1B27 1W10 1B5 
  4. Kop Jaka                 1752  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     5.5  20.5  30.5   0.0  1.41
         (2006)         1W25 1B21 1W9  1B14 0B1  =W11 1B18
  5. Čurič Enej            IV 1766  OŠ J. Padežnika Mb             5  22.5  33.0   0.0  0.73
         (2008)         1B15 1W23 1B12 0W1  1W8  1B9  0W3 
  6. Drevenšek Gašper         1747  OŠ A. Besednjaka Mb            5  21.0  29.5   0.0  0.47
         (2008)         1B28 0W12 1B7  1W19 0B2  1W15 1W14
  7. Klajnšek Aljan           1546  OŠ A. Ingoliča Sp. Polska      5  19.5  27.0   0.0  2.80
         (2008)         1W14 0B3  0W6  1B36 1W24 1B22 1W13
  8. Lugarič Kotnik Liam      1796  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    4.5  22.0  32.0   0.0  0.17
         (2008)         1B32 1W11 1B27 =W2  0B5  1W17 0B1 
  9. Blažič Gal               1698  OŠ A. Besednjaka Mb          4.5  20.0  27.5   0.0  0.64
         (2007)         1W36 1W10 0B4  1B25 1W21 0W5  =B17
 10. Čelig Matija             1814  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     4.5  19.0  26.5   0.0 -0.61
         (2006)         1W20 0B9  1W35 1B24 =W17 0B3  1W21
 11. Godina David             1665  OŠ B. Ilicha Mb              4.5  19.0  26.5   0.0  0.91
         (2006)         1W41 0B8  1W26 1B35 1W13 =B4  0W2 
 12. Simič Pušnik Vito        1607  OŠ M. Konšaka Mb               4  20.0  28.5   0.0  0.87
         (2006)         1W33 1B6  0W5  =B3  0W22 =B21 1W30
 13. Casar Zala               1710  OŠ A. Besednjaka Mb            4  20.0  27.5   0.0 -0.58
         (2006)         1B39 1W29 0B2  1W15 0B11 1W23 0B7 
 14. Drama Tilen          III 1809  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  20.0  26.5   0.0 -1.20
         (2007)         0B7  1W42 1B32 0W4  1B26 1W19 0B6 
 15. Ačanski Marko            1513  OŠ Kamnica                     4  18.5  26.5   0.0  1.85
         (2006)         0W5  1B30 1W22 0B13 1W34 0B6  1W24
 16. Mendek Tim               1530  OŠ B. Ilicha Mb                4  17.0  24.5   0.0  1.38
         (2007)         0B2  1W31 0B19 1W40 0B18 1W29 1B27
 17. Ahec David               1650  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  17.0  23.5   0.0  0.52
         (2006)         0B29 1W39 1B36 1W27 =B10 0B8  =W9 
 18. Kitak Luka               1713  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  16.5  24.0   0.0 -0.69
         (2007)         1W37 0B35 1W34 0B21 1W16 1B20 0W4 
 19. Gobec Jakob              1656  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  16.0  23.0   0.0 -0.19
         (2008)         0W35 1B37 1W16 0B6  1W25 0B14 1W31
 20. Ratej Vid                1585  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  15.0  21.5   0.0  0.36
         (2008)         0B10 0W36 1B40 1W31 1B33 0W18 1B28
 21. Pivec Žak                1624  ŠK Slovenec Poljčane         3.5  20.0  27.5   0.0  0.28
         (2006)         1B44 0W4  1B29 1W18 0B9  =W12 0B10
 22. Casar Izidor             1671  OŠ Bogojina                  3.5  19.5  28.5   0.0 -0.82
         (2008)         1B38 0W1  0B15 1W28 1B12 0W7  =B23
 23. Rutar Markuš Gašper      1631  OŠ B. Polančičev Mb          3.5  15.5  22.5   0.0 -0.37
         (2008)         1W30 0B5  0W25 1B37 1W35 0B13 =W22
 24. Pinter Matjaž            1663  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  19.5  27.0   0.0 -1.16
         (2006)         1B31 0W2  1B28 0W10 0B7  1W35 0B15
 25. Gorše Pihler Miha        1500  OŠ Fram                        3  18.0  25.5   0.0  0.52
         (2006)         0B4  1W44 1B23 0W9  0B19 1W33 0B26
 26. Stevanovič Stevan        1543  OŠ L. Pliberška Mb             3  17.5  26.5   0.0  0.06
         (2006)         0B1  1W38 0B11 1W29 0W14 0B30 1W25
 27. Koritnik Vid             1747  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  17.5  24.0   0.0 -1.70
         (2008)         1W43 1B34 0W8  0B17 0W3  1B36 0W16
 28. Heric Luka               1500  OŠ Kamnica                     3  16.5  24.5   0.0  0.50
         (2007)         0W6  1B33 0W24 0B22 1W30 1B34 0W20
 29. Strelec Maksim           1500  OŠ J. Padežnika Mb             3  16.5  22.5   0.0  0.24
         (2007)         1W17 0B13 0W21 0B26 1W37 0B16 1W38
 30. Ušen Ela                 1500  OŠ Pesnica                     3  16.5  22.5   0.0 -0.05
         (2006)         0B23 0W15 1B39 1W32 0B28 1W26 0B12
 31. Skuhala Klemen           1500  OŠ L. Pliberška Mb             3  15.0  20.0   0.0  0.13
         (2006)         0W24 0B16 1W43 0B20 1B42 1W32 0B19
 32. Bezjak Jaka Gal          1532  OŠ Kamnica                     3  14.0  20.5   0.0 -0.05
         (2007)         0W8  1B41 0W14 0B30 1W38 0B31 1W36
 33. Vernik Berlič Nik        1500  OŠ F.R. Staneta                3  14.0  20.0   0.0 -0.23
         (2008)         0B12 0W28 1B38 1W39 0W20 0B25 1W37
 34. Muzel Ulla               1590  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  14.0  19.0   0.0 -0.71
         (2008)         1B40 0W27 0B18 1W42 0B15 0W28 1B35
 35. Sovic Jakob              1500  OŠ M. Konška Mb                2  19.0  26.5   0.0  0.08
         (2006)         1B19 1W18 0B10 0W11 0B23 0B24 0W34
 36. Lavrinc Lan              1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  18.5  25.5   0.0 -0.51
         (2006)         0B9  1B20 0W17 0W7  1B40 0W27 0B32
 37. Kneževič Domen           1500  OŠ B. Ilicha Mb                2  15.5  21.5   0.0 -0.84
         (2008)         0B18 0W19 1B44 0W23 0B29 1W40 0B33
 38. Marovt Luka              1500  ŠK Slovenec Poljčane           2  14.0  18.5   0.0 -1.17
         (2008)         0W22 0B26 0W33 1B41 0B32 1W42 0B29
 39. Kodrič Luka              1500  ŠK Slovenec Poljčane           2  13.0  18.0   0.0 -1.03
         (2008)         0W13 0B17 0W30 0B33 1W43 0B41 1B42
 40. Šumak Vito               1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  13.0  18.0   0.0 -1.22
         (2007)         0W34 1B43 0W20 0B16 0W36 0B37 1W41
 41. Murko Timon              1500  OŠ B. Ilicha Mb                2  11.0  16.5   0.0 -1.24
         (2008)         0B11 0W32 0B42 0W38 1B44 1W39 0B40
 42. Kneževič Denis           1500  OŠ B. Ilicha Mb                1  14.0  21.5   0.0 -1.74
         (2008)         0W3  0B14 1W41 0B34 0W31 0B38 0W39
 43. Keuc Patrik              1500  ŽŠK Maribor                 ODSTOPIL -2.19
         (2007)         0B27 0W40 0B31 0W44 0B39 0B0  0B0 
 44. Vahen Tim                1500  OŠ J. Glazerja Ruše         ODSTOPIL -1.33
         (2008)         0W21 0B25 0W37 1B43 0W41 41B0  0B0  

Nik Žvarc
Urban Štern
Jaka Kočar

Nikolina Roškar
Doroteja Drevenšek
Ana Muršič
Štajerska kadetska liga 2017/18 - 4/10, U15
                         Maribor, SGŠ, 1.12.2017

 1. Žvarc Nik            III 1944  OŠ D. Kobala Mb                6  21.0  28.0   0.0  1.33
         (2005)         1W22 1B12 1W2  0W3  1B8  1B7  1W6 
  2. Štern Urban           II 1992  OŠ Fram                      5.5  22.5  31.5   0.0  0.51
         (2004)         1B8  1W6  0B1  1W5  1B3  1W15 =B4 
  3. Kočar Jaka            II 1993  OŠ Tišina                    5.5  21.5  31.0   0.0  0.77
         (2004)         1W13 1B4  1W7  1B1  0W2  =B6  1W11
  4. Menciger-Kocb. Nino      1798  OŠ Tabor I Mb                4.5  20.0  27.5   0.0  0.46
         (2005)         1B19 0W3  0B5  1W10 1B18 1W8  =W2 
  5. Roškar Nikolina          1684  OŠ Tabor I Mb                4.5  19.5  27.5   0.0  2.46
         (2003)         1W11 =B9  1W4  0B2  0W7  1B16 1B13
  6. Žižek Rene            II 1803  OŠ Tišina                      4  22.5  30.5   0.0  1.05
         (2004)         1W20 0B2  1W9  =B7  1W11 =W3  0B1 
  7. Podvršnik Luka           1828  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      4  22.0  31.5   0.0  0.33
         (2004)         1B10 1W14 0B3  =W6  1B5  0W1  =B9 
  8. Pintarič Maj         III 1721  OŠ Turnišče                    4  18.0  26.0   0.0  0.84
         (2005)         0W2  1B20 1W19 1B12 0W1  0B4  1W16
  9. Marovt Nejc              1811  ŠK Slovenec Poljčane           4  18.0  24.5   0.0 -0.01
         (2003)         1B18 =W5  0B6  1W14 =B15 =W13 =W7 
 10. Varga Tomaž              1633  OŠ M. Durjave Mb               4  14.5  20.5   0.0  1.19
         (2003)         0W7  1B21 0W11 0B4  1B20 1W19 1B15
 11. Hanc Nejc             II 1882  OŠ Sv. Trojica               3.5  19.0  27.0   0.0 -0.98
         (2003)         0B5  1W16 1B10 =W15 0B6  1W12 0B3 
 12. Kodrič Gašper            1628  OŠ L. Pliberška Mb           3.5  16.5  24.0   0.0  1.21
         (2004)         1B15 0W1  =B14 0W8  1B17 0B11 1W21
 13. Drevenšek Doroteja       1760  OŠ A. Besednjaka Mb          3.5  15.0  22.5   0.0 -0.34
         (2005)         0B3  0W18 1B16 1W20 1B19 =B9  0W5 
 14. Červek Roškar. Erik      1788  OŠ A. Ingoliča Zg. Polsk.    3.5  14.0  19.5   0.0 -0.88
         (2004)         1W21 0B7  =W12 0B9  0W16 1W18 1B19
 15. Toplišek Maj             1819  OŠ Fram                        3  17.5  25.0   0.0 -1.15
         (2005)         0W12 1B17 1W18 =B11 =W9  0B2  0W10
 16. Deželak Nik              1847  OŠ Šmarje pri Jelšah         2.5  17.0  23.0   0.0 -1.97
         (2005)         =W17 0B11 0W13 1W22 1B14 0W5  0B8 
 17. Čelig Jakob              1669  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     2.5  11.0  16.0   0.0 -1.00
         (2003)         =B16 0W15 =B22 0B18 0W12 =B21 1W20
 18. Muršič Ana               1606  OŠ Tabor I Mb                  2  16.5  22.5   0.0 -0.06
         (2003)         0W9  1B13 0B15 1W17 0W4  0B14 0B22
 19. Ribič Rok                1554  OŠ Kamnica                     2  16.5  22.5   0.0 -0.15
         (2005)         0W4  1B22 0B8  1W21 0W13 0B10 0W14
 20. Bezjak Nejc              1570  OŠ Kamnica                     2  15.5  21.0   0.0 -0.40
         (2005)         0B6  0W8  1B21 0B13 0W10 1W22 0B17
 21. Ambrož Aleksander        1538  ŠK Slovenec Poljčane         1.5  13.5  19.0   0.0 -0.99
         (2005)         0B14 0W10 0W20 0B19 1B22 =W17 0B12
 22. Ancelj Tristan           1695  OŠ Šmarje pri Jelšah         1.5  11.0  18.5   0.0 -2.22
         (2004)         0B1  0W19 =W17 0B16 0W21 0B20 1W18
 23. Pečnik Maj               1781  OŠ I M. Sobota                    ODSTOPIL  0.00
         (2004)         -*24 0B0  0B0  0B0  0B0  0B0  0B0