Sezona 2016/2017

SKUPNI SEŠTEVEK SEZONE

 

 Priimek in imeLetnica
rojstva
ŠolaTočke
skupno
Udeležba1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.
1Drevenšek Gašper2008OŠ Angela Besednjaka Mb86010010010080100100807010080100
2Čurič Enej2008OŠ J. Padežnika Mb7231008070100518010044806239
3Lugarič Kotnik Liam2008OŠ Poh. Odreda Slov. Bistrica702100475170707062807010080
4Koritnik Vid2008OŠ Šmarje pri Jelšah568906241626256361003956
5Casar Izidor2008OŠ Angela Besednjaka Mb52390563956803041474470
6Sep Matic2008OŠ dr. J. Pučnika črešnjevec482803380443847516247
7Vaupot Eliza2008II. OŠ Slov. Gradec471804044416247563962
8Veber Kolja Tito2009OŠ Poh. Odreda Slov. Bistrica468804162404244565647
9Gobec Jakob2008OŠ Šmarje pri Jelšah441804436474751475138
10Rutar Markuš Gašper2008OŠ Bratov Polančičev Mb43790424242393342385151
11Kumin Jure2008OŠ III Murska Sobota43260705670627044
12Muzel Ulla2008OŠ Šmarje pri Jelšah40410037343544362939403736
13Ancelj Lukas2009OŠ Šmarje pri Jelšah40110032313842313937363840
14Javornik Lina2009OŠ Dušana Flisa Hoče36590303232323741383325
15Marovt Luka2008ŠK Slovenec Poljčane3307040304040324434
16Kodrič Luka2008ŠK Slovenec Poljčane312803032362626303121
17Malnar Tim2008OŠ dr. J. Pučnika črešnjevec31060393751374442
18Vernik Berlič Nik2008OŠ F.R. Staneta Mb29460383336513541
19Predan Leon2008OŠ Bojana Ilicha Mb2937034333634272534
20Ratej Vid2008OŠ Šmarje pri Jelšah29360403930404242
21Radoševič Kai Jan2008OŠ I Slov. Gradec247503838394141
22Koler Rebeka2009OŠ Angela Besednjaka Mb218503335294130
23Hriberšek Pia2008OŠ Dušana Flisa Hoče214503528373133
24Hodnik Nina2009OŠ Olge Meglič Ptuj182502731222824
25Smaka Matic2009OŠ Angela Besednjaka Mb1744035314028
26Klajnšek Aljan2008OŠ A. Ingoliča Sp. Polskava13630343537
27Šabec Jakob2009ŠK Slovenec Poljčane13530373632
28Pukl Urban2008OŠ Dušana Flisa Hoče12830263834
29Bizjak Alexei2008OŠ Jurija Dalmatina Krško127205156
30Grobelšek Šjama2009OŠ Sladki vrh118205642
31Kraner Žan Luka2009OŠ Angela Besednjaka Mb11830312829
32Židanik Filip Lev2008OŠ Bratov Polančičev Mb103203647
33Špilek Marcel2008OŠ S. Lenardona Razvanje87203532
34Predan Valentin2009OŠ B. Ilicha Mb84202935
35Šantl Urban2008OŠ Jakobski dol83203231
36Rebernak Eva2009OŠ Šmarje pri Jelšah82203032
37Vodnik Jakob2009OŠ Selnica ob Dravi82202735
38Markuš Luka2009OŠ Jakobski dol77202433
39Brumen Anže2008OŠ Jakobski dol69202326
40Šoba Jaša2008OŠ Fram471037
41Kikec Timon2008OŠ Angela Besednjaka Mb451035
42čuček Tilen2008OŠ Selnica ob Dravi441034
43Ternik Anže2009OŠ Jakobski dol441034
44Trnovšek Polit Jushua2008OŠ Toneta čufarja Mb441034
45Basin Liam2008OŠ Rada Robiča Limbuš431033
46Pokrivač Filip2008ŠK Slovenec Poljčane431033
47Jug Miha2009OŠ Sv. Trojica411031
48Pridigar Patrik2009OŠ Jakobski dol401030
49Nedog Nipič Jaša2008OŠ Rada Robiča Limbuš391029
50Pavalec Repič Eva2008OŠ Toneta čufarja Mb391029
51Jagrič Lena2009OŠ B. Ilicha Mb381028
52Strelec Maksim2009OŠ J. Padežnika Mb381028
53Bauman Filip2010OŠ Sv. Trojica371027
54Rakovič Luka2010OŠ Tabor I Mb371027
55Nikl Rene2010OŠ Angela Besednjaka Mb361026
56Simonič Nino2010OŠ Sv. Trojica351025
57Pavletič Tin2010OŠ Tabor I Mb331023
58Kumin Eva2010OŠ III Murska Sobota321022
 Priimek in imeLetnica
rojstva
ŠolaTočke
skupno
Udeležba1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.
1Toplišek Maj2005OŠ Fram792100446270100100801008010056
2Drama Tilen2007OŠ Šmarje pri Jelšah59890346280704470408062
3Mencinger Kocbek Nino2005OŠ Tabor I MB57510030364140627080565670
4Javornik Nik2007OŠ Dušana Flisa Hoče53310028513570444751395180
5Dimec Tadej2005OŠ Šmarje pri Jelšah5306070804080100100
6Centrih Aleks2006OŠ Leona Štuklja Mb49310033443730425162624451
7Stražišnik Enej2006OŠ Muta46810062354742474244344044
8Čelig Matija2006OŠ dr. J. Pučnika črešnjevec447803756383239566247
9Drevenšek Doroteja2005OŠ Angela Besednjaka Mb44390267013333640427036
10Blažič Gal2007OŠ Angela Besednjaka Mb440804728515133703842
11Bauman Vid2005ŠK Slovenec Poljčane439805142514141474739
12Simič Pušnik Vito2006OŠ Martina Konšaka Mb42190364138355637513733
13Pivec Žak2006ŠK Slovenec Poljčane37590273256282736353338
14Godina David2006OŠ Bojana Ilicha Mb36490312529313740362941
15Kitak Luka2007OŠ Šmarje pri Jelšah35990353421213739343039
16Ahec David2006Oš dr. J. Pučnika črešnjevec358802139254430443441
17Casar Zala2006OŠ Angela Besednjaka Mb34990292734243538293037
18Rup Aljaž2006OŠ Poh. odreda Sl. Bistrica3447024403962353836
19Nareks Matic2006OŠ Petrovče3103080100100
20Stevanoviæ Stevan2006OŠ Ludvika Pliberška Mb30390203318252031292730
21Ušen Ela2006OŠ Pesnica286803320212927212134
22Pinter Matjaž2006OŠ dr. J. Pučnika črešnjevec27960383031474132
23Skuhala Klemen2006OŠ Ludvika Pliberška Mb265908136261436321828
24Ačanski Marko2006OŠ Kamnica263801721172334281528
25Kop Jaka2006OŠ dr. J. Pučnika črešnjevec26260242332414042
26Predan Rok2007OŠ Bojana Ilicha Mb261801218281925301732
27Grašič Luka2006OŠ Rudolfa Maistra Šentilj251801115222422232529
28Bezjak Nejc2005OŠ Kamnica2417010222729312527
29Bezjak Jaka Gal2007OŠ Kamnica23560241635342541
30Lavrinc Lan2006OŠ Ludvika Pliberška Mb2319071422181525181514
31Mendek Tim2005OŠ Bojana Ilicha Mb22960422627202331
32Bizjak Anej2006OŠ Jurija Dalmatina Krško22020100100
33Košič Rok2007OŠ Šmarje pri Jelšah2144039375642
34Vaupot Maks2007OŠ II Slovenj Gradec20430805638
35Skrinjar Nino2006OŠ Tabor I MB193503231243323
36Šumak Vito2007OŠ Ludvika Pliberška Mb18570981823171624
37Fras Jan2005OŠ Dušana Flisa Hoče184502320302635
38Kacjan Zala2005OŠ Angela Besednjaka Mb1804019394735
39Brinovec Lucy2007OŠ Šempeter v savinjski dolini16630426232
40Košar Jernej2006OŠ Rudolfa Maistra Šentilj13350915141926
41Marčič Nace2005OŠ Janka Glazerja Ruše12830403820
42Bombek Luka2007OŠ Angela Besednjaka Mb11930323324
43Krajnc Jakob2005OŠ Tabor I MB108204147
44Mlasko Jure2007OŠ Ludvika Pliberška Mb107404192816
45Gosak Aleks2007ŠK Slovenec Poljčane10630252625
46Strelec Maksim2006OŠ Janka Padežnika Mb10330332119
47Gojkovič Vito2005OŠ Fram101204437
48Kramberger Zala2007OŠ Ljudski vrt Ptuj9930181734
49Grobelšek Devi2006OŠ Sladki vrh97203839
50Tahirovič David2005OŠ Tabor I MB9530221924
51Ilešič Martin2007OŠ Ludvika Pliberška Mb9030171627
52Ribič Rok2005OŠ Kamnica82203626
53Horvat Jakob Vid2007OŠ dr. J. Pučnika črešnjevec75202629
54Vajnhandl Urban2006OŠ Rudolfa Maistra Šentilj7530101223
55Grubelnik Klara2007OŠ Sladki vrh74203024
56Vidovič Ema2007OŠ Ljudski vrt Ptuj7430111617
57Cigut Matjaž2005OŠ II Murska Sobota71203120
58Špolar Tim2007OŠ Ludvika Pliberška Mb684066313
59Rožmanec Pia2006OŠ Blanca661056
60Ekart Gašper2007OŠ Prežihovega Voranca Mb64201331
61Fras Anej2006OŠ R. Maistra Šentilj63202617
62Klobasa Mitev Luka2005OŠ Angela Besednjaka Mb63201429
63Žitnik Lara2005OŠ Sveta Trojica61201922
64Nedog Nipič Luka2007OŠ Rada Robiča Limbuš58201028
65Drevenšek Nuša2007OŠ Angela Besednjaka Mb57201423
66Javornik Tjaš2007OŠ Janka Glazerja Ruše54309150
67Marolt Aljaž2006OŠ Ludvika Pliberška Mb54201618
68Majhenič Jan Luka2005OŠ Tabor I MB53201122
69Filipič Lučka2006OŠ Tabor I MB51201912
70Sedlanič Lorena2006OŠ Dušana Flisa Hoče47201512
71Žuran Jan2007OŠ Gorišnica471037
72Pintarič Maj2005OŠ Turnišče461036
73Špegelj Tine2007OŠ Muta431033
74Horvat Laura2005OŠ Gorišnica411031
75Ambrož Aleksander2005ŠK Slovenec Poljčane381028
76Irgolič Vita2005OŠ Gorišnica371027
77Vran Benkovič Bor2007OŠ Bojana Ilicha Mb361026
78Žerjal Hartman Vid2006OŠ Janka Glazerja Ruše342077
79Firbas Val2007OŠ Gorišnica331023
80Perko Patrick2007OŠ Sveta Trojica331023
81Skutnik Enja G.2007OŠ Jakobski dol321022
82Marin Hana2007OŠ Tabor I MB301020
83Andrič Koroša Erick2006OŠ Rudolfa Maistra Šentilj261016
84Zabavnik Primož2006OŠ Ludvika Pliberška Mb261016
85Novak Aneja2007ŠK Slovenec Poljčane251015
86Knuplež Rene2006OŠ Sveta Trojica241014
87Vargič Tevž2007OŠ Ljudski vrt Ptuj231013
88Gutman Tim2005OŠ Svečina211011
89Burič Tina2007OŠ Janka Glazerja Ruše18108
90Bedekovič Lan2006OŠ Angela Besednjaka Mb15105
91Šafarič Evelyn2006OŠ Tabor I MB12102
92Kramberger Jakob2007OŠ Sveta Trojica11101
93Bečkanovič Sara2006OŠ Sveta Trojica10100
94Merčnik Neja2007OŠ Sveta Trojica10100
95Merčnik Neja2012OŠ Sveta Trojica00
 Priimek in ime Letnica
rojstva
ŠolaTočke
skupno
Udeležba1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.
1Juvan Jaka2002OŠ Neznanih talcev Dravograd8608080100100100100100100100
2Boc Gregor2002OŠ Bratov Polančičev Mb6928010080808062707070
3Žvarc Nik2005OŠ Draga Kobala Mb627905140626280804062100
4Štern Urban2004OŠ Fram59010070624456448062443680
5Vaupot Luka2005II. OŠ Slov. Gradec546804270473970805662
6Deželak Nik2005OŠ Šmarje pri Jelšah50490563956445656365156
7Žižek Rene2004OŠ Tišina48490624147516244474437
8Varga Tomaž2003OŠ Maksa Durjave Mb45810034317035304037623842
9Marovt Nejc2003ŠK Slovenec Poljčane427802651424751424147
10Roškar Nikolina2003OŠ Tabor I Mb426803830417042514232
11Podvršnik Luka2004OŠ Poh. odreda Sl. Bistrica3907033424447564751
12Ancelj Tristan2004OŠ Šmarje pri Jelšah38790364440363441303333
13Roškarič Červek Erik2004OŠ Antona Ingoliča Zg. Polskava387803147354142373539
14Jemenšek Tine2004OŠ Lenart38690413638383634393234
15Strniša Blaž2002OŠ Franca Rozmana Staneta Mb372803529343736394042
16Muršič Ana2003OŠ Tabor I Mb347803328314135293436
17Pečnik Maj2004OŠ I M. Sobota3437038393839383744
18Rihter Jakob2004OŠ Šmarje pri Jelšah2817022322634313630
19Hanc Nejc2003OŠ Sv. Jurij27340100415141
20Benko Alen2004OŠ Olge Meglič Ptuj2727014242637352838
21Hodnik Luka2004OŠ Olge Meglič Ptuj2717013273533332931
22Ozimič Lovro2004OŠ Poh. odreda Sl. Bistrica246504042364038
23Stražišnik Alja2004OŠ Muta24260322333332932
24Kočar Jaka2004OŠ Tišina23130517080
25Strniša Žiga2004OŠ Franca Rozmana Staneta Mb21060271829222727
26Kralj Nika2005OŠ Gorišnica20330704756
27Kodrič Gašper2004OŠ L. Pliberška Mb1704028333534
28Lah Žan2002OŠ P. Voranca Ravne16230395637
29Janžek Luka2004OŠ Poh. odreda Sl. Bistrica1444027272525
30Kramberger Pia2003OŠ Ljudski vrt Ptuj13430373532
31Vidovič Iva2003OŠ Ljudski vrt Ptuj11730292434
32Koren Matevž2004OŠ Anice Černejeve Makole10230162828
33Čelig Jakob2003OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec99203940
34Vrečko Vid2004OŠ Poh. odreda Sl. Bistrica94203440
35Čabrijan Vid2002OŠ Ljudski vrt Ptuj92204428
36Bauman Urban2002ŠK Slovenec Poljčane86203135
37Žvižej Jan2003OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec82202537
38Šalabija Jaša2002OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec73202132
39Detiček Gal2004OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec66201531
40Čeh Brežnik Lovro2002OŠ Petrovče611051
41Pivec Naj2003OŠ Ljudski vrt Ptuj571047
42Lenček Kranjec Dani2004OŠ Fokovci501040
43Lenček Kranjec Joži2004OŠ Fokovci491039
44Ribič Kim2003OŠ Kamnica481038
45Šket Tilen2003OŠ Šmarje pri Jelšah471037
46Markuš Vute Aneja2003OŠ Tabor I Mb431033
47Bombek Filip2004OŠ A. Besednjaka Mb421032
48Šegula Nino2004OŠ Ljudski vrt Ptuj421032
49Beranič Zala2003OŠ Kamnica411031
50Perko Žan2003OŠ Sv. Trojica411031
51Arnuš Saša2004OŠ Gorišnica401030
52Koležnik Adam Janko2004OŠ Franceta Prešerna MB401030
53Perko Tinej2004OŠ Sv. Trojica401030
54Horvat Žiga2004OŠ Gorišnica391029
55Tomasini Kaja2002OŠ Ljudski vrt Ptuj381028
56Šrumpf Franc2003OŠ Sv. Trojica361026
57Veselič Zala2002OŠ Ljudski vrt Ptuj361026
58Arsevski Enej2003OŠ Sv. Trojica351025
59Damiš Matic2003OŠ Ljudski vrt Ptuj351025
60Zorčič Patrik2004OŠ Sv. Trojica341024
61Jug Domen2003OŠ Sv. Trojica331023
62Vesenjak Zala2004OŠ Gorišnica331023
63Tekavec Luka Žan2004OŠ Sv. Trojica321022
64Heric Anže2004OŠ Sv. Trojica311021
65Kokol Barbara2003OŠ Ljudski vrt Ptuj301020
66Topolovec Matej2004OŠ Sv. Trojica301020
67Milanovič Mihajlo2002OŠ Toneta Čufarja Mb291019
68Bizjak Alja2004OŠ Jurija Dalmatina Krško271017
MestoOSNOVNA ŠOLATočke po
10. turnirju
1.Šmarje pri Jelšah4072
2.Angela Besednjaka Mb2875
3.Pohorskega odreda Sl. Bistrica2294
4.ŠK Slovenec Poljčane2210
5.Dr. Jožeta Pučmika črešnjevec2130
6.Tabor I Mb1762
7.Fram1530
8.Dušana Flisa Hoče1471
9.Bojana Ilicha Mb1269
10.Bratov Polančičev Mb1232
11.II. OŠ Slovenj Gradec1221
12.Ludvika Pliberška Mb969
13.Franca Rozmana Staneta Mb876
14.Janka Padežnika Mb864
15.Neznanih talcev Dravograd860
16.Kamnica828
17.Muta753
18.Olge Meglič Ptuj725
19.Tišina715
20.Draga Kobala Mb627
21.Ljudski vrt Ptuj539
22.Antona Ingoliča Zg. Polskava523
23.Leona Štuklja Mb493
24.OŠ III M. Sobota464
25.Maksa Durjave Mb458
26.Rudolfa Maistra Šentilj423
27.Martina Konšaka Mb421
28.Gorišnica407
29.Lenart386
30.Jurija Dalmatina Krško374
31.OŠ I M. Sobota343
32.Sladki Vrh289
33.Pesnica286
34.Sveta Trojica275
35.Sveti Jurij273
36.Petrovče261
37.I. OŠ Slovenj Gradec247
38.Jakobski Dol229
39.Janka Glazerja Ruše216
40.Šempeter v Savinjski dolini166
41.Prežihovega Voranca Ravne162
42.Rada Robiča Limbuš140
43.Selnica ob Dravi126
44.Toneta čufarja Mb112
45.Anice černejeve Makole102
46.Fokovci99
47.Staneta Lenardona Razvanje87
48.OŠ II M. Sobota71
49.Blanca66
50.Turnišče46
51.Franceta Prešerna Mb40
52.Prežihovega Voranca Mb23
53.Svečina21