2. Turnir

Končan 2. turnir ŠKL

Želj Lan
Červek Roškarič Leonard
Vaupot Kajetan

Koler Rebeka
Casar Marija 
Casar Ana

  1. Želj Lan                III 1031 1759 SLO III OŠ Celje                  6  24.5  34.5  0.57
              (2010)         1B12 1W6  1B5  1W2  1B4  0W3  1B8 
  2. Červek Roškarič Leonard III      1703 SLO OŠ Antona Ingoliča ZgPol      6  20.0  28.0  0.98
              (2011)         1W26 1B20 1W7  0B1  1W15 1W4  1B6 
  3. Vaupot Kajetan           IV      1568 SLO OŠ Slovenj Gradec             6  19.0  25.5  1.36
              (2011)         1W28 1B23 0W4  1B10 1W9  1B1  1W7 
  4. Kovačec Tilen                    1608 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj           5  24.0  32.0  0.69
              (2010)         1B25 1W16 1B3  1W5  0W1  0B2  1W11
  5. Cojzer Filip             IV      1596 SLO OŠ Tabor I                    5  20.0  29.0 -0.25
              (2010)         1W17 1B10 0W1  0B4  1W19 1B9  +*14
  6. Koler Rebeka                     1477 SLO OŠ Angela Besednjaka          5  20.0  28.5  1.03
              (2010)         1W8  0B1  1W22 1B17 1W7  1B15 0W2 
  7. Levanič Anej                     1572 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj           4  21.0  30.0 -1.14
              (2010)         1B18 1W9  0B2  1W16 0B6  1W17 0B3 
  8. Kit Aljoša                       1000 SLO OŠ Tabor I                    4  19.0  27.5  2.69
              (2010)         0B6  1W12 1W20 0B15 1W22 1B10 0W1 
  9. Jevšek Amadej                    1000 SLO OŠ Kamnica                    4  18.5  27.0  2.76
              (2010)         1W15 0B7  1W11 1B22 0B3  0W5  1B16
 10. Ratej Jošt                       1422 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          4  17.5  25.5 -1.17
              (2010)         1B21 0W5  1B24 0W3  1B18 0W8  1B17
 11. Pavletič Tin                     1443 SLO OŠ Tabor I                    4  15.0  20.5 -1.30
              (2010)         0B24 1W28 0B9  1W23 1B14 1W16 0B4 
 12. Ivartnik Erik                    1065 SLO OŠ Slovenj Gradec             4  14.0  20.5  0.89
              (2010)         0W1  0B8  1B28 0W24 1B23 1W18 1W15
 13. Drama Anže               IV      1464 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          4  13.0  18.5 -2.02
              (2010)         0B23 0W18 1B25 0W14 1W27 1B21 1W19
 14. Stojanovič Jure                  1461 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj         3.5  17.0  24.0 -0.35
              (2010)         =W22 0B15 1W19 1B13 0W11 1B20 -*5 
 15. Šale Nejc                        1499 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          3  21.0  30.0 -2.00
              (2010)         0B9  1W14 1B18 1W8  0B2  0W6  0B12
 16. Nikl Rene                        1120 SLO OŠ Angela Besednjaka          3  18.0  25.0  0.07
              (2010)         1W19 0B4  1W23 0B7  1W21 0B11 0W9 
 17. Dujič Roko                       1000 SLO OŠ Bratov Polančičev          3  17.5  24.0  1.18
              (2011)         0B5  1W21 1B27 0W6  1B24 0B7  0W10
 18. Galuf Svit                       1000 SLO OŠ Janka Padežnika            3  17.5  23.0  1.27
              (2010)         0W7  1B13 0W15 1B27 0W10 0B12 1W22
 19. Želj Luka                        1000 SLO III OŠ Celje                  3  16.0  22.5  1.34
              (2010)         0B16 1W25 0B14 1W20 0B5  1W24 0B13
 20. Kukovec Mihael                   1437 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj           3  15.0  22.5 -2.25
              (2010)         1W27 0W2  0B8  0B19 1W26 0W14 1B24
 21. Zorčič Joselito                  1000 SLO OŠ Sveta Trojica              3  14.0  18.5  0.51
              (2010)         0W10 0B17 1W26 1B28 0B16 0W13 1B23
 22. Kužnar Filip                     1000 SLO OŠ Janka Padežnika          2.5  17.0  24.0 -0.16
              (2010)         =B14 1W24 0B6  0W9  0B8  1W25 0B18
 23. Kosec Nik                        1000 SLO OŠ Tabor I                    2  18.0  26.0  0.02
              (2010)         1W13 0W3  0B16 0B11 0W12 1B26 0W21
 24. Pirc Val                         1000 SLO OŠ Bojana Ilicha              2  17.0  23.5 -0.15
              (2011)         1W11 0B22 0W10 1B12 0W17 0B19 0W20
 25. Casar Marija                     1000 SLO OŠ Bogojina                   2  13.0  18.5 -0.65
              (2011)         0W4  0B19 0W13 0B26 1W28 0B22 1W27
 26. Casar Ana                        1004 SLO OŠ Bogojina                   2  11.5  18.0 -0.71
              (2011)         0B2  0W27 0B21 1W25 0B20 0W23 1B28
 27. Simonič Nino                     1000 SLO OŠ Sveta Trojica            1.5  13.0  17.5 -1.15
              (2010)         0B20 1B26 0W17 0W18 0B13 =W28 0B25
 28. Glogovec Nino                    1000 SLO OŠ Angela Besednjaka        0.5  15.0  22.5 -2.06
              (2010)         0B3  0B11 0W12 0W21 0B25 =B27 0W26

Drevenšek Gašper
Drama Tilen
Heric Luka

Jevšek Minea
Vaupot Eliza
Grobelšek Šjama

  1. Drevenšek Gašper      II 1240 1792 SLO OŠ Angela Besednjaka          6  23.5  32.5  1.70
              (2008)         1B24 1W17 1B30 1W4  =B1  1W8  =B3 
  2. Drama Tilen          III 1230 1819 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          6  23.5  32.5  1.67
              (2007)         1W31 1B28 1W9  1B6  =W2  1B5  =W4 
  3. Heric Luka            IV      1700 SLO OŠ Selnica                  5.5  23.5  31.5  1.85
              (2007)         1W41 1B16 1W5  0B10 1W6  1B7  =W2 
  4. Lugarič Kotnik Liam   II 1139 1902 SLO OŠ Pohorskega odreda        5.5  23.0  31.5  0.33
              (2008)         1W38 1B20 1W18 0B2  1W10 1B11 =B1 
  5. Koritnik Vid         III 1041 1839 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          5  21.5  30.5 -0.27
              (2008)         1B33 1W15 0B3  1W17 1B13 0W1  1B14
  6. Čurič Enej           III 1200 1749 SLO OŠ Janka Padežnika            5  21.0  29.5  0.37
              (2008)         1W19 1B13 1W37 0W1  0B3  1B28 1W10
  7. Blažič Gal               1081 1703 SLO OŠ Angela Besednjaka          5  19.5  28.0  0.37
              (2007)         1B25 0W23 1B12 1W34 1B15 0W3  1B16
  8. Kitak Luka           III      1719 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          5  19.0  27.5  0.59
              (2007)         0W27 1B11 1W38 1B28 1W14 0B2  1W13
  9. Ratej Vid                     1676 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          5  17.0  25.0  0.21
              (2008)         1B43 1W32 0B1  =W23 =B24 1W29 1B15
 10. Sep Matic            III 1077 1732 SLO OŠ Črešnjevec               4.5  22.0  30.5  0.23
              (2008)         1B29 =W12 1B23 1W3  0B4  1W24 0B6 
 11. Gobec Jakob                   1711 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah        4.5  20.0  27.5 -0.04
              (2008)         =B26 0W8  1B43 1W12 1B23 0W4  1B24
 12. Jevšek Minea                  1599 SLO OŠ Kamnica                  4.5  19.0  26.0  0.44
              (2007)         1W44 =B10 0W7  0B11 1B36 1W26 1B23
 13. Vaupot Eliza          WI 1004 1591 SLO OŠ Slovenj Gradec             4  20.5  28.5  0.87
              (2008)         1B35 0W6  1B27 1B18 0W5  1W30 0B8 
 14. Grobelšek Šjama      WII      1589 SLO OŠ Sladki vrh                 4  19.5  26.5  0.47
              (2009)         1B45 0W18 1B25 1W30 0B8  1W17 0W5 
 15. Rutar Markuš Gašper           1640 SLO OŠ Bratov Polančičev          4  19.5  25.5 -0.31
              (2008)         1W47 0B5  1W31 1B37 0W7  1B19 0W9 
 16. Klajnšek Aljan                1580 SLO OŠ Antona Ingoliča SpPol      4  19.0  27.5 -0.12
              (2008)         1B36 0W3  1B32 0W26 1B27 1B18 0W7 
 17. Radoševič Kai Jan    III      1605 SLO OŠ Slovenj Gradec             4  18.5  26.5 -0.10
              (2008)         1W39 0B2  1W19 0B5  1W37 0B14 1W31
 18. Casar Izidor         III 1010 1706 SLO OŠ Bogojina                   4  18.5  26.0 -0.63
              (2008)         1W40 1B14 0B4  0W13 1B26 0W16 1B33
 19. Karpov Dorian                 1500 SLO OŠ Franc Rozman Stane         4  17.0  24.0  0.63
              (2007)         0B6  1W35 0B17 1W45 1B34 0W15 1B30
 20. Heric Meta           III      1640 SLO OŠ Selnica                    4  16.0  22.5 -0.64
              (2009)         1B46 0W4  1B33 0W24 0B29 1W25 1B34
 21. Muzel Ulla           WII      1622 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          4  14.5  20.0 -1.92
              (2008)         0B32 1W43 0B24 0W25 1B35 1W45 1B29
 22. Sokolov Alesandro             1000 SLO OŠ Leona Štuklja              4  13.5  18.0  2.08
              (2008)         0B23 0W25 1B48 0W29 1B46 1W32 1W28
 23. Radišek Nik                   1585 SLO OŠ Hudinja Celje            3.5  22.5  30.0  0.24
              (2008)         1W22 1B7  0W10 =B9  0W11 1B38 0W12
 24. Javornik Lina        III 1070 1505 SLO OŠ Dušana Flisa Hoče        3.5  22.0  30.0  1.04
              (2009)         0W2  1B39 1W21 1B20 =W9  0B10 0W11
 25. Kikec Timon                   1259 SLO OŠ Angela Besednjaka        3.5  18.5  26.0  1.34
              (2009)         0W7  1B22 0W14 1B21 =W38 0B20 1W37
 26. Smaka Matic                   1474 SLO OŠ Angela Besednjaka        3.5  17.5  24.0  0.20
              (2009)         =W11 0B37 1W41 1B16 0W18 0B12 1W38
 27. Firbas Val                    1479 SLO OŠ Gorišnica                3.5  15.5  22.5 -0.10
              (2007)         1B8  0W30 0W13 1B44 0W16 =B37 1W40
 28. Bombek Luka                   1599 SLO OŠ Angela Besednjaka          3  20.0  27.0 -0.97
              (2007)         1B48 0W1  1B29 0W8  1B33 0W6  0B22
 29. Kraner Žan Luka               1492 SLO OŠ Angela Besednjaka          3  19.5  26.5 -0.27
              (2009)         0W10 1B44 0W28 1B22 1W20 0B9  0W21
 30. Bricelj Čelan Oskar           1659 SLO OŠ Olge Meglič Ptuj           3  18.5  26.5 -1.58
              (2009)         1W42 1B27 0W2  0B14 1W31 0B13 0W19
 31. Žuran Jan                     1507 SLO OŠ Gorišnica                  3  17.0  24.0 -0.89
              (2007)         0B1  1W48 0B15 1W32 0B30 1W36 0B17
 32. Kovačič Jakob                 1000 SLO OŠ Dušana Flisa Hoče          3  17.0  24.0  1.60
              (2007)         1W21 0B9  0W16 0B31 1W40 0B22 1W44
 33. Kovačec Miha                  1508 SLO OŠ Gorišnica                  3  15.0  21.0 -0.82
              (2007)         0W5  1B47 0W20 1B42 0W28 1B44 0W18
 34. Ancelj Lukas                  1591 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          3  14.5  21.5 -1.89
              (2009)         0W37 1B42 1W40 0B7  0W19 1B39 0W20
 35. Milošič Urh                   1000 SLO OŠ Mladika                    3  14.0  19.0  0.83
              (2007)         0W13 0B19 0W42 1B47 0W21 1B41 1W39
 36. Šotner Tim                    1000 SLO OŠ Sveta Trojica              3  13.0  19.5  1.25
              (2007)         0W16 0B41 1W39 1B40 0W12 0B31 1W42
 37. Perko Partrick                1000 SLO OŠ Sveta Trojica            2.5  18.5  26.5  1.84
              (2007)         1B34 1W26 0B6  0W15 0B17 =W27 0B25
 38. Jelen David                   1577 SLO OŠ Gorišnica                2.5  17.5  24.0 -1.78
              (2007)         0B4  1W46 0B8  1W41 =B25 0W23 0B26
 39. Kramberger Jakob              1000 SLO OŠ Sveta Trojica              2  14.5  20.5 -0.17
              (2007)         0B17 0W24 0B36 1W43 1B41 0W34 0B35
 40. Strelec Maksim                1417 SLO OŠ Janka Padežnika            2  14.5  19.5 -2.52
              (2007)         0B18 1W45 0B34 0W36 0B32 1W46 0B27
 41. Karner Žan                    1050 SLO OŠ Slovenj Gradec             2  14.0  20.5 -0.52
              (2009)         0B3  1W36 0B26 0B38 0W39 0W35 1B46
 42. Doleček Jure                  1000 SLO OŠ Mladika                    2  14.0  19.0 -0.24
              (2007)         0B30 0W34 1B35 0W33 0B45 1W43 0B36
 43. Batistič Enej                 1000 SLO OŠ Ludvika Pliberška          2  13.5  19.5 -0.24
              (2009)         0W9  0B21 0W11 0B39 1W48 0B42 1W47
 44. Merčnik Neja                  1000 SLO OŠ Sveta Trojica              2  13.5  19.0  0.18
              (2007)         0B12 0W29 1B46 0W27 1B47 0W33 0B32
 45. Perko Sašo                    1000 SLO OŠ Sveta Trojica              2  13.0  18.0  0.18
              (2007)         0W14 0B40 1W47 0B19 1W42 0B21 0W48
 46. Emeršič Jan                   1000 SLO OŠ Sveta Trojica              1  12.5  17.5 -1.17
              (2009)         0W20 0B38 0W44 1B48 0W22 0B40 0W41
 47. Erman Tadej                   1000 SLO OŠ Sveta Trojica              1  12.0  17.0 -1.66
              (2007)         0B15 0W33 0B45 0W35 0W44 1B48 0B43
 48. Makuc Lili                    1000 SLO OŠ Sveta Trojica              1  11.0  16.0 -1.66
              (2007)         0W28 0B31 0W22 0W46 0B43 0W47 1B45

Štern Urban
Centrih Aleks
Javornik Nik

Doroteja Drevenšek
Ušen Ela
Casar Zala

                        Tit  ELO LRat FED                         Točke Buch1  Buch W-We
  1. Štern Urban           II 1408 1989 SLO OŠ Fram                      6.5  23.0  32.0  1.61
              (2004)         1B13 1W7  =B2  1W14 1B6  1W5  1B3 
  2. Centrih Aleks         II 1211 1907 SLO OŠ Leona Štuklja             5.5  22.5  32.0  1.23
              (2006)         1B21 1W11 =W1  1B9  1W4  0B3  1W10
  3. Drevenšek Doroteja   WII 1250 1768 SLO OŠ Angela Besednjaka           5  21.5  30.5  1.60
              (2005)         1B19 0W6  1B23 1W10 1B7  1W2  0W1 
  4. Javornik Nik          II 1321 1933 SLO OŠ Dušana Flisa Hoče           5  21.0  30.0  0.39
              (2007)         1B12 1W16 1B8  =W6  0B2  =W7  1B14
  5. Stražišnik Enej       II 1242 1794 SLO OŠ Muta                        5  19.5  28.0  0.75
              (2006)         1B25 0W14 1B12 1W19 1B8  0B1  1W9 
  6. Žižek Rene            II 1275 1931 SLO OŠ Tišina                    4.5  21.0  29.5 -0.44
              (2004)         1W26 1B3  1W20 =B4  0W1  0B9  1W17
  7. Kodrič Gašper            1251 1798 SLO OŠ Ludvika Pliberška         4.5  21.0  29.5  0.14
              (2004)         1W27 0B1  1W17 1B11 0W3  =B4  1W15
  8. Varga Tomaž           IV 1111 1644 SLO OŠ Maksa Durjave             4.5  19.5  27.0  1.11
              (2003)         1B18 1W10 0W4  1B24 0W5  =B15 1B16
  9. MencigerKocbek Nino   II 1300 1876 SLO OŠ Tabor I                   4.5  19.0  27.0  0.27
              (2005)         1B23 1W24 =B14 0W2  1B16 1W6  0B5 
 10. Deželak Nik              1305 1883 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           4  19.5  26.0 -0.76
              (2005)         1W29 0B8  1W24 0B3  1B14 1W11 0B2 
 11. Pintarič Maj         III 1132 1719 SLO OŠ Turnišče                    4  18.5  26.0 -0.36
              (2005)         1W22 0B2  1W27 0W7  1B12 0B10 1W19
 12. Simič Pušnik Vito        1115 1527 SLO OŠ Martina Konšaka             4  18.5  25.5  0.63
              (2006)         0W4  1B15 0W5  1B27 0W11 1B22 1W20
 13. Ušen Ela                      1579 SLO OŠ Pesnica                     4  15.0  23.5 -0.61
              (2006)         0W1  0B20 1W22 1B21 0W15 1B25 1W23
 14. Žvarc Nik             II 1320 1989 SLO OŠ Draga Kobala              3.5  22.0  31.5 -1.46
              (2005)         1W17 1B5  =W9  0B1  0W10 1B20 0W4 
 15. Lužar Mitja                   1000 SLO OŠ Toneta Čufarja            3.5  19.5  24.5  2.10
              (2005)         0B16 0W12 1B30 1W18 1B13 =W8  0B7 
 16. Casar Zala               1130 1778 SLO OŠ Angela Besednjaka         3.5  19.0  27.0 -1.13
              (2006)         1W15 0B4  1W21 1B20 0W9  =B17 0W8 
 17. Koren Matevž                  1539 SLO OŠ Anice Černejeve Makole    3.5  17.0  23.5  0.49
              (2004)         0B14 1W25 0B7  1W23 1B19 =W16 0B6 
 18. Sajko Val                     1000 SLO OŠ Toneta Čufarja            3.5  12.0  17.5  1.68
              (2005)         0W8  =B29 0W26 0B15 1W28 1B24 1W25
 19. Martinec Patrik               1000 SLO OŠ Ludvika Pliberška           3  17.5  23.5  2.44
              (2004)         0W3  1B26 1W29 0B5  0W17 1W21 0B11
 20. Skrinjar Nino                 1596 SLO OŠ Rada Robiča Limbuš          3  17.0  22.0 -0.42
              (2006)         1B30 1W13 0B6  0W16 1B25 0W14 0B12
 21. Benko Alen                    1501 SLO OŠ Olge Meglič Ptuj            3  15.5  23.0 -0.56
              (2004)         0W2  1B22 0B16 0W13 1W27 0B19 1W26
 22. Perko Tinej                   1000 SLO OŠ Sveta Trojica               3  15.0  20.0  2.02
              (2004)         0B11 0W21 0B13 1B29 1W26 0W12 1B28
 23. Kokol Filip                   1444 SLO OŠ Gorišnica                 2.5  16.5  22.5 -0.04
              (2005)         0W9  1B28 0W3  0B17 =W24 1B29 0B13
 24. Hodnik Luka                   1597 SLO OŠ Olge Meglič Ptuj          2.5  16.5  21.5 -1.71
              (2004)         1W28 0B9  0B10 0W8  =B23 0W18 1B30
 25. Emeršič Luka                  1000 SLO OŠ Sveta Trojica               2  16.0  23.0  0.60
              (2005)         0W5  0B17 1W28 1B26 0W20 0W13 0B18
 26. Skuhala Klemen                1509 SLO OŠ Ludvika Pliberška           2  14.5  19.5 -3.19
              (2006)         0B6  0W19 1B18 0W25 0B22 1W30 0B21
 27. Sovič Jakob                   1439 SLO OŠ Martina Konšaka             2  14.0  19.0 -1.31
              (2006)         0B7  1W30 0B11 0W12 0B21 0W28 1W29
 28. Tekavc Žan Luka               1000 SLO OŠ Sveta Trojica               2  12.0  16.0 -0.24
              (2004)         0B24 0W23 0B25 1W30 0B18 1B27 0W22
 29. Marolt Aljaž                  1500 SLO OŠ Ludvika Pliberška           1  14.0  18.5 -3.93
              (2006)         0B10 =W18 0B19 0W22 =B30 0W23 0B27
 30. Zorčič Patrik                 1000 SLO OŠ Sveta Trojica             0.5  11.5  16.0 -0.90
              (2004)         0W20 0B27 0W15 0B28 =W29 0B26 0W24