4. Turnir

Končan 4. turnir ŠKL

Červek Roškarič Leonard
Želj Lan
Hribernik Jernej

 

Koler Rebeka
Casar Ana
Casar Marija

Štajerska kadetska liga 2018/2019 U9 - 4/6
                               Maribor, 8.3.2019

Koncno stanje
                             Tit  ELO LRat FED                           Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Červek Roškari Leonard  III      1691 SLO OŠ Antona Ingoliča Zg. Po      6  21.5  30.5   0.0  0.58
         (2011)         1W16 1B9  0W3  1B13 1W7  1B2  1W4 
  2. Želj Lan                III 1031 1661 SLO III OŠ Celje                   6  20.5  30.0   0.0  1.29
         (2010)         1B10 1W8  1B11 1W3  1B12 0W1  1B7 
  3. Hribernik Jernej         IV      1546 SLO ŠK Slovenec Poljčane           5  23.0  31.5   0.0  0.83
         (2011)         1B22 1W6  1B1  0B2  0W4  1W12 1B9 
  4. Nikl Rene                        1184 SLO OŠ Angela Besednjaka           5  20.5  29.5   0.0  4.11
         (2010)         0W7  1B16 1W9  1W8  1B3  1W11 0B1 
  5. Kit Aljoša                       1135 SLO OŠ Tabor 1                     5  17.0  24.0   0.0  3.64
         (2010)         1W18 0B7  0B6  1W14 1B16 1W21 1B11
  6. Koler Rebeka                     1462 SLO OŠ Angela Besednjaka         4.5  19.5  28.0   0.0  0.31
         (2010)         1W14 0B3  1W5  =W11 0B8  1B15 1W12
  7. Daić Jakob                       1500 SLO OŠ Angela Besednjaka           4  23.5  32.5   0.0 -0.47
         (2010)         1B4  1W5  0B12 1W17 0B1  1W10 0W2 
  8. Šoba Anej                        1494 SLO OŠ Franc Rozman Stane          4  19.5  28.0   0.0 -0.54
         (2010)         1W20 0B2  1W22 0B4  1W6  0B9  1W16
  9. Cojzer Filip             IV      1492 SLO OŠ Tabor 1                     4  18.5  25.5   0.0 -0.20
         (2010)         1B26 0W1  0B4  1W21 1B23 1W8  0W3 
 10. Ivartnik Erik                    1286 SLO I OŠ Slovenj Gradec            4  17.0  26.0   0.0  0.30
         (2010)         0W2  1B14 0W13 1B20 1W19 0B7  1W18
 11. Vaupot Kajetan           IV      1632 SLO I OŠ Slovenj Gradec          3.5  21.0  29.0   0.0 -2.25
         (2011)         1W23 1B13 0W2  =B6  1W17 0B4  0W5 
 12. Kužnar Filip                     1500 SLO OŠ Janka Padežnika           3.5  19.5  27.5   0.0 -0.45
         (2010)         =W17 1B18 1W7  1B23 0W2  0B3  0B6 
 13. Jevšek Amadej                    1106 SLO OŠ Kamnica                   3.5  16.0  23.0   0.0  1.98
         (2010)         1B25 0W11 1B10 0W1  0B21 1B19 =W17
 14. Kosec Nik                        1000 SLO OŠ Tabor 1                   3.5  15.5  21.5   0.0  2.49
         (2010)         0B6  0W10 1W24 0B5  =W22 1B25 1B21
 15. Krošel Gregor                    1187 SLO ŠK Slovenec Poljčane         3.5  14.0  19.5   0.0  1.23
         (2011)         =B21 1W19 0B17 0W16 1B25 0W6  1B22
 16. Šale Nejc                        1407 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           3  20.5  29.5   0.0 -1.12
         (2010)         0B1  0W4  1W18 1B15 0W5  1B17 0B8 
 17. Želj Luka                        1150 SLO III OŠ Celje                   3  17.0  23.5   0.0  1.40
         (2011)         =B12 1W21 1W15 0B7  0B11 0W16 =B13
 18. Ornik Matija                     1500 SLO OŠ Marjeta na dravkem pol      3  15.5  21.5   0.0 -2.42
         (2010)         0B5  0W12 0B16 1B26 1W20 1W23 0B10
 19. Dujič Roko                       1103 SLO ŽŠK Maribor                    3  13.5  18.5   0.0  1.11
         (2011)         1W24 0B15 0W23 1B22 0B10 0W13 1W25
 20. Casar Ana                        1016 SLO OŠ Bogojina                    3  12.5  17.5   0.0  1.93
         (2011)         0B8  1W25 0B21 0W10 0B18 1B24 1W26
 21. Barlič Jakov                     1500 SLO OŠ Franc Rozman Stane        2.5  17.5  25.5   0.0 -3.42
         (2010)         =W15 0B17 1W20 0B9  1W13 0B5  0W14
 22. Ratej Jošt                       1234 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         2.5  16.0  22.0   0.0 -0.82
         (2010)         0W3  1B24 0B8  0W19 =B14 1W26 0W15
 23. Drama Anže               IV      1277 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           2  15.0  20.0   0.0 -0.55
         (2010)         0B11 1W26 1B19 0W12 0W9  0B18 0W24
 24. Šober Dorijan                    1500 SLO OŠ Angela Besednjaka           2  11.5  16.0   0.0 -3.78
         (2010)         0B19 0W22 0B14 0W25 1B26 0W20 1B23
 25. Petrović Nikola                  1500 SLO OŠ Angela Besednjaka           1  15.0  19.5   0.0 -4.96
         (2010)         0W13 0B20 0W26 1B24 0W15 0W14 0B19
 26. Casar Marija                     1016 SLO OŠ Bogojina                    1  12.5  17.5   0.0 -0.22
         (2011)         0W9  0B23 1B25 0W18 0W24 0B22 0B20


Arbiter: Jernej Buzeti

Drevenšek Gašper
Veber Kolja Tito
Lugarič Kotnik Liam

Lukač Ema
Heric Meta
Javornik Lina

 Štajerska kadetska liga 2018/2019 U12 - 4/6 
                               Maribor, 8.3.2019

Koncno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                           Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Drevenšek Gašper      II 1240 1923 SLO OŠ Angela Besednjaka           6  21.5  30.0   0.0  0.80
         (2008)         1W22 1B10 0W13 1B11 1W24 1B3  1W4 
  2. Veber Kolja Tito      II 1074 1850 SLO OŠ Pohorskega odreda/ŠK I      6  20.5  28.5   0.0  0.99
         (2009)         1W17 0B9  1W28 1B23 1B13 1W8  1B5 
  3. Lugarič Kotnik Liam   II 1139 1890 SLO OŠ Pohorskega odreda/ŠK I    5.5  22.5  31.5   0.0  0.71
         (2008)         1B28 1W15 1B6  1W5  =B8  0W1  1B14
  4. Drama Tilen          III 1230 1831 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           5  23.0  32.0   0.0  0.51
         (2007)         1B7  1W24 0B5  1W9  1B11 1W14 0B1 
  5. Koritnik Vid         III 1041 1831 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           5  22.5  31.5   0.0  0.67
         (2008)         1W30 1B19 1W4  0B3  1W10 1B13 0W2 
  6. Lukač Ema            III 1184 1724 SLO OŠ I. Murska Sobota            5  20.5  29.0   0.0  0.91
         (2007)         1W31 1B16 0W3  0B10 1W18 1B15 1W8 
  7. Klajnšek Aljan                1535 SLO OŠ Antona Ingoliča Sp. Po      5  16.5  24.0   0.0  1.84
         (2008)         0W4  1B29 0B20 1W34 1W25 1B18 1B21
  8. Kovač Mak             II 1192 1774 SLO OŠ I. Murska Sobota          4.5  22.0  29.5   0.0  0.46
         (2007)         1B39 1W25 1B9  1W13 =W3  0B2  0B6 
  9. Heric Meta           III      1662 SLO OŠ Selnica ob Dravi          4.5  21.5  29.5   0.0  1.14
         (2009)         1B37 1W2  0W8  0B4  1W17 1W19 =B10
 10. Čurič Enej           III 1200 1673 SLO OŠ Janka Padežnika           4.5  21.0  29.5   0.0  1.13
         (2008)         1B35 0W1  1B30 1W6  0B5  1W20 =W9 
 11. Blažič Gal               1081 1709 SLO OŠ Angela Besednjaka         4.5  19.0  27.5   0.0  0.45
         (2007)         1B33 1W26 1B18 0W1  0W4  1B22 =W12
 12. Heric Luka            IV      1667 SLO OŠ Selnica ob Dravi          4.5  16.5  24.0   0.0  0.18
         (2007)         0W27 1B31 1W21 =W18 =B19 1W24 =B11
 13. Gobec Jakob                   1730 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           4  21.0  28.5   0.0  0.27
         (2008)         1B34 1W38 1B1  0B8  0W2  0W5  1B25
 14. Sep Matic            III 1077 1732 SLO OŠ Črešnjevec/ŠK Impol         4  20.0  28.0   0.0 -0.32
         (2008)         1W21 0B18 1W17 1B26 1W15 0B4  0W3 
 15. Casar Izidor         III 1010 1659 SLO OŠ Bogojina                    4  19.0  25.0   0.0  0.20
         (2008)         1W41 0B3  1W16 1B25 0B14 0W6  1W28
 16. Smaka Matic                   1474 SLO OŠ Angela Besednjaka           4  17.5  25.0   0.0  0.99
         (2009)         1B20 0W6  0B15 =W29 1W26 1B23 =W19
 17. Javornik Lina        III 1070 1550 SLO OŠ Dušana Flisa Hoče           4  16.5  25.0   0.0  0.75
         (2009)         0B2  1W35 0B14 1W32 0B9  1W34 1B24
 18. Ratej Vid                     1644 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  20.5  27.0   0.0 -0.46
         (2008)         1B40 1W14 0W11 =B12 0B6  0W7  1W35
 19. Radišek Nik                   1659 SLO OŠ Hudinja Celje             3.5  19.0  26.0   0.0 -0.93
         (2008)         1B36 0W5  =B27 1W30 =W12 0B9  =B16
 20. Kotnik Filip          IV 1010 1694 SLO OŠ Ljubečna                  3.5  18.0  26.0   0.0 -1.25
         (2008)         0W16 1B27 1W7  0B24 1W28 0B10 =W22
 21. Hostej Bron                   1500 SLO OŠ Antona Ingoliča Sp. Po    3.5  17.5  24.0   0.0  0.50
         (2008)         0B14 1W39 0B12 1B35 =W23 1B27 0W7 
 22. Jevšek Minea                  1617 SLO OŠ Kamnica                   3.5  16.0  24.0   0.0 -0.68
         (2007)         0B1  1W33 0B26 1W27 1B36 0W11 =B20
 23. Rutar Markuš Gašper           1622 SLO OŠ Bratov Polančičev Mari    3.5  15.0  22.5   0.0 -1.51
         (2008)         0B38 1W34 1B32 0W2  =B21 0W16 1B26
 24. Kitak Luka           III      1647 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           3  20.0  28.0   0.0 -0.77
         (2007)         1W29 0B4  1W36 1W20 0B1  0B12 0W17
 25. Radoševič Kai Jan    III      1634 SLO I OŠ Slovenj Gradec            3  18.5  25.0   0.0 -1.33
         (2008)         1W32 0B8  1W38 0W15 0B7  1B31 0W13
 26. Kovačič Jakob                 1000 SLO OŠ Dušana Flisa Hoče           3  18.0  24.5   0.0  1.51
         (2009)         +*42 0B11 1W22 0W14 0B16 1B37 0W23
 27. Mohar Tian               1302 1376 SLO OŠ III Murska Sobota           3  17.0  24.5   0.0  0.94
         (2009)         1B12 0W20 =W19 0B22 1B29 0W21 =B30
 28. Jelen David                   1561 SLO OŠ Gorišnica                   3  16.5  23.0   0.0 -0.52
         (2007)         0W3  1B41 0B2  1W40 0B20 1W36 0B15
 29. Kutlačič Teo                  1160 SLO OŠ Voličina                    3  15.5  22.0   0.0  2.10
         (2007)         0B24 0W7  1B33 =B16 0W27 1W39 =B34
 30. Muzel Ulla           WII      1521 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           3  15.5  21.0   0.0 -0.49
         (2008)         0B5  1W37 0W10 0B19 1W41 =B35 =W27
 31. Firbas Val                    1486 SLO OŠ Gorišnica                   3  14.5  20.0   0.0 -0.80
         (2007)         0B6  0W12 1B41 0B36 1W32 0W25 1B37
 32. Pišotek Risa Zar              1022 SLO ŠK Slovenec Poljčane           3  14.0  18.5   0.0  1.36
         (2007)         0B25 +*42 0W23 0B17 0B31 1W41 1W36
 33. Kovačec Miha                  1478 SLO OŠ Gorišnica                   3  11.5  17.0   0.0 -1.87
         (2007)         0W11 0B22 0W29 0B37 +*42 1B40 1W38
 34. Žgeč Nika                     1500 SLO OŠ Voličina                  2.5  16.5  23.0   0.0 -1.39
         (2007)         0W13 0B23 1W37 0B7  1W40 0B17 =W29
 35. Ancelj Lukas                  1458 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         2.5  15.5  21.5   0.0 -0.57
         (2009)         0W10 0B17 1B39 0W21 1B38 =W30 0B18
 36. Kikec Timon                   1293 SLO OŠ Angela Besednjaka           2  15.0  20.5   0.0 -0.41
         (2009)         0W19 1B40 0B24 1W31 0W22 0B28 0B32
 37. Strelec Maksim                1375 SLO OŠ Janka Padežnika             2  13.5  20.0   0.0 -0.74
         (2007)         0W9  0B30 0B34 1W33 1B39 0W26 0W31
 38. Hancman Karin                 1011 SLO OŠ Kamnica                     2  13.5  19.0   0.0  0.52
         (2007)         1W23 0B13 0B25 0W39 0W35 +*42 0B33
 39. Bračko Gašper                 1500 SLO OŠ Prežihovega Voranca         2  13.0  18.5   0.0 -2.70
         (2008)         0W8  0B21 0W35 1B38 0W37 0B29 +*42
 40. Hancman Lina                  1029 SLO OŠ Kamnica                     2  12.0  16.0   0.0  0.35
         (2009)         0W18 0W36 +*42 0B28 0B34 0W33 1B41
 41. Hodnik Nina                   1322 SLO OŠ Olge Meglič Ptuj            1  13.0  18.5   0.0 -2.54
         (2009)         0B15 0W28 0W31 +*42 0B30 0B32 0W40


Arbiter: Jernej Buzeti

Kočar Jaka
Kodrič Gašper
Vaupot Luka

Drevenšek Doroteja
Lukač Alina
Casar Zala

Štajerska kadetska liga 2018/2019 U15 - 4/6 
                               Maribor, 8.3.2019

Koncno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                       Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Kočar Jaka            II 1701 2002 SLO OŠ Tišina                5.5  20.0  28.5   0.0  1.10
         (2004)         1B11 1W6  =B10 1W5  =B9  1W3  =W4 
  2. Kodrič Gašper            1417 1797 SLO OŠ Ludvika Pliberška       5  20.5  29.0   1.0  2.04
         (2004)         1B3  =W11 0B4  1W12 1W6  =B5  1W7 
  3. Vaupot Luka           II 1586 2041 SLO I OŠ Slovenj Gradec        5  20.5  29.0   0.0 -0.14
         (2005)         0W2  1B14 1W7  1B8  1W5  0B1  1W9 
  4. Javornik Nik          II 1321 1911 SLO OŠ Dušana Flisa Hoče       5  20.0  26.0   0.0  0.92
         (2007)         1W17 0B8  1W2  =B6  1W10 1W9  =B1 
  5. Žvarc Nik             II 1329 1939 SLO OŠ Draga Kobala            4  21.5  30.5   0.0 -0.06
         (2005)         1W12 1B9  1W8  0B1  0B3  =W2  =B6 
  6. Centrih Aleks         II 1620 1877 SLO OŠ Leona Štuklja           4  20.5  29.0   0.0  0.07
         (2006)         1W14 0B1  1W13 =W4  0B2  1B10 =W5 
  7. Stražišnik Enej       II 1242 1807 SLO I OŠ Slovenj Gradec        4  19.0  26.5   0.0  0.24
         (2006)         1W16 0B10 0B3  1W11 1B15 1W8  0B2 
  8. Drevenšek Doroteja   WII 1322 1853 SLO OŠ Angela Besednjaka       4  19.0  24.5   0.0 -0.15
         (2005)         1B18 1W4  0B5  0W3  1B13 0B7  1W15
  9. Menciger-Kocbe Nino   II 1492 1894 SLO OŠ Tabor 1               3.5  21.0  29.5   0.0 -0.22
         (2005)         1B15 0W5  1B12 1W10 =W1  0B4  0B3 
 10. Žižek Rene            II 1275 1915 SLO OŠ Tišina                3.5  19.5  27.5   0.0 -0.87
         (2004)         1B13 1W7  =W1  0B9  0B4  0W6  1B16
 11. Lukač Alina          WII 1316 1764 SLO OŠ I. Murska Sobota      3.5  15.5  21.5   0.0 -0.63
         (2005)         0W1  =B2  1W17 0B7  0B14 1W18 1B13
 12. Casar Zala               1133 1666 SLO OŠ Angela Besednjaka     3.5  13.5  19.0   0.0  0.03
         (2006)         0B5  1W15 0W9  0B2  1W18 =B16 1W17
 13. Pivec Žak            III      1637 SLO ŠK Slovenec Poljčane       3  16.5  21.0   0.0  0.13
         (2006)         0W10 1B16 0B6  1W14 0W8  1B17 0W11
 14. Simič Pušnik Vito             1544 SLO OŠ Martina Konšaka         3  16.0  21.5   0.0  0.59
         (2006)         0B6  0W3  1B16 0B13 1W11 0W15 1B18
 15. Ušen Ela                      1548 SLO OŠ Pesnica                 3  14.5  19.0   0.0  0.65
         (2006)         0W9  0B12 1B18 1W17 0W7  1B14 0B8 
 16. Hodnik Luka                   1491 SLO OŠ Olge Meglič Ptuj      2.5  13.5  18.0   0.0  0.38
         (2004)         0B7  0W13 0W14 1B18 1B17 =W12 0W10
 17. Irgolič Vita                  1551 SLO OŠ Gorišnica             0.5  15.5  21.0   0.0 -2.20
         (2005)         0B4  =W18 0B11 0B15 0W16 0W13 0B12
 18. Horvat Laura                  1500 SLO OŠ Gorišnica             0.5  15.5  20.0   0.0 -1.88
         (2005)         0W8  =B17 0W15 0W16 0B12 0B11 0W14


Arbiter: Jernej Buzeti