3. Turnir3. Turnir

Končan 3. turnir ŠKL

Červek Roškarič Leonard
Šoba Anej
Želj Lan

 

Koler Rebeka
Casar Ana
Casar Marija

Končno stanje
                             Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch W-We
  1. Červek Roškarič Leonard  III      1717 SLO OŠ A. Ingoliča Zg.Pol.    5.5  21.5  28.5  0.09
              (2011)         1W21 1B13 =W10 1B3  1W6  1W4  0B2 
  2. Šoba Anej                        1492 SLO OŠ Franc Rozman Stane     5.5  20.5  28.5  0.10
              (2010)         0B8  1W20 1B12 =W7  1W10 1B6  1W1 
  3. Želj Lan                III 1031 1797 SLO III OŠ Celje                5  21.0  29.5 -0.74
              (2010)         1B18 1W5  1B4  0W1  0B9  1W14 1B11
  4. Vaupot Kajetan           IV      1616 SLO OŠ Slovenj Gradec           5  21.0  28.0 -0.14
              (2011)         1B22 1W7  0W3  1B13 1W8  0B1  1W9 
  5. Šale Nejc                        1416 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah        5  16.5  24.0 -0.54
              (2010)         1W19 0B3  0W8  1B15 1W17 1B20 1W7 
  6. Hribernik Jernej         IV      1422 SLO ŠK Slovenec Poljčane      4.5  20.0  28.0  0.02
              (2011)         =B20 1W8  1W9  1B10 0B1  0W2  1B14
  7. Nikl Rene                        1120 SLO OŠ Angela Besednjaka      4.5  19.0  27.0  1.61
              (2010)         1W16 0B4  1W19 =B2  1W20 1W9  0B5 
  8. Kit Aljoša                       1000 SLO OŠ Tabor I                  4  21.5  30.0  3.02
              (2010)         1W2  0B6  1B5  1W14 0B4  0W11 1W18
  9. Ivartnik Erik                    1065 SLO OŠ Slovenj Gradec           4  21.0  28.5  2.56
              (2010)         1B17 1W14 0B6  1W11 1W3  0B7  0B4 
 10. Želj Luka                        1000 SLO III OŠ Celje                4  20.5  29.0  2.06
              (2010)         +*24 1W11 =B1  0W6  0B2  =B13 1W15
 11. Koler Rebeka                     1477 SLO OŠ Angela Besednjaka        4  19.0  24.5 -1.65
              (2010)         1W23 0B10 1W15 0B9  1W12 1B8  0W3 
 12. Pirc Val                         1000 SLO OŠ Bojana Ilicha            4  14.0  20.0  1.72
              (2011)         0W13 1B21 0W2  1B23 0B11 1W17 1B20
 13. Drama Anže               IV      1335 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah      3.5  18.0  25.0 -0.46
              (2010)         1B12 0W1  1B16 0W4  0B14 =W10 1B21
 14. Cojzer Filip             IV      1590 SLO OŠ Tabor I                  3  19.0  27.0 -2.44
              (2010)         1W15 0B9  1W18 0B8  1W13 0B3  0W6 
 15. Dujič Roko                       1000 SLO OŠ Bratov Polančičev        3  16.5  23.0  0.76
              (2011)         0B14 1W17 0B11 0W5  1B16 1W21 0B10
 16. Šober Dorian                     1000     OŠ Angela Besednjaka        3  15.0  21.0 -0.46
              (2011)         0B7  +*24 0W13 1B19 0W15 0B18 1W22
 17. Štaleker Pleš Kolja              1000     OŠ Dušana Flisa Hoče        3  14.5  20.0 -0.49
              (2010)         0W9  0B15 +*24 1W22 0B5  0B12 1W23
 18. Barlič Jakob                     1000     OŠ Franc Rozman Stane       3  14.0  19.5  0.34
              (2010)         0W3  1B23 0B14 0W20 1B22 1W16 0B8 
 19. Petrovič Nikola                  1000     OŠ Angela Besednjaka        3  12.5  18.0 -0.42
              (2011)         0B5  1W22 0B7  0W16 0B21 1W23 +*24
 20. Kužnar Filip                     1000 SLO OŠ Janka Padežnika        2.5  21.0  28.0  0.42
              (2010)         =W6  0B2  1W21 1B18 0B7  0W5  0W12
 21. Casar Ana                        1000 SLO OŠ Bogojina                 2  15.5  22.5 -1.20
              (2011)         0B1  0W12 0B20 +*24 1W19 0B15 0W13
 22. Casar Marija                     1000 SLO OŠ Bogojina                 2  12.0  17.5 -1.58
              (2011)         0W4  0B19 1W23 0B17 0W18 +*24 0B16
 23. Kovačič Janja                    1000     OŠ Dušana Flisa Hoče        1  13.5  18.5 -2.58
              (2011)         0B11 0W18 0B22 0W12 +*24 0B19 0B17

Drevenšek Gašper
Lugarič Kotnik Liam
Koritnik Vid

Heric Meta
Vaupot Eliza
Muzel Ulla

  Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch W-We
  1. Drevenšek Gašper      II 1240 1792 SLO OŠ Angela Besednjaka        6.5  23.5  32.0  2.53
              (2008)         1W22 1B9  1W14 =W2  1B5  1B3  1W6 
  2. Lugarič Kotnik Liam   II 1139 1913 SLO OŠ Pohorskega odreda        5.5  21.5  31.0  0.74
              (2008)         1W25 1B11 1W21 =B1  1W3  =B8  =W4 
  3. Koritnik Vid         III 1041 1840 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          5  25.0  35.5  0.73
              (2008)         1B16 1W7  1B6  1W5  0B2  0W1  1W8 
  4. Drama Tilen          III 1230 1860 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          5  20.0  28.5 -0.33
              (2007)         0W12 1B17 1W22 =B9  1B13 1W19 =B2 
  5. Čurič Enej           III 1200 1755 SLO OŠ Janka Padežnika            5  20.0  28.5  0.90
              (2008)         1W33 1B31 1W8  0B3  0W1  1B12 1W13
  6. Heric Luka            IV      1746 SLO OŠ Selnica                    5  18.5  26.5  0.37
              (2007)         1W34 1B26 0W3  1B31 1W11 1B9  0B1 
  7. Heric Meta           III      1624 SLO OŠ Selnica                    5  18.0  25.0  1.90
              (2009)         1W29 0B3  1W33 1B21 0W8  1B14 1W11
  8. Veber Kolja Tito      II 1073 1874 SLO OŠ Pohororskega odreda      4.5  23.5  32.5 -0.37
              (2009)         1B10 1W18 0B5  1W19 1B7  =W2  0B3 
  9. Vaupot Eliza          WI 1004 1625 SLO OŠ Slovenj Gradec           4.5  21.0  30.0  1.22
              (2008)         1B30 0W1  1B20 =W4  1B15 0W6  1B19
 10. Kotnik Filip          IV 1010 1590 SLO OŠ Ljubečna                 4.5  16.0  22.0  1.10
              (2008)         0W8  1B34 =W15 0B17 1W32 1B31 1W21
 11. Rutar Markuš Gašper           1632 SLO OŠ Bratov Polančičev          4  21.0  29.5  0.22
              (2008)         1B27 0W2  1B16 1W12 0B6  1W23 0B7 
 12. Muzel Ulla           WII      1585 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          4  19.5  27.5  0.73
              (2008)         1B4  0W19 1B18 0B11 1W27 0W5  1B23
 13. Radoševič Kai Jan    III      1605 SLO OŠ Slovenj Gradec             4  18.5  25.0  0.68
              (2008)         1W35 0B21 1W26 1B14 0W4  1W18 0B5 
 14. Kitak Luka           III      1749 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          4  18.0  27.5 -1.24
              (2007)         1B23 1W28 0B1  0W13 1B22 0W7  1B24
 15. Casar Izidor         III 1010 1690 SLO OŠ Bogojina                   4  18.0  25.5 -0.87
              (2008)         0B28 1W23 =B10 1B25 0W9  1W20 =B16
 16. Radišek Nik                   1582 SLO OŠ Hudinja Celje              4  18.0  23.5  0.49
              (2008)         0W3  1B24 0W11 1B37 1W21 =B17 =W15
 17. Jevšek Minea                  1610 SLO OŠ Kamnica                    4  17.5  23.5 -0.49
              (2007)         =B32 0W4  1B36 1W10 0B19 =W16 1B27
 18. Ratej Vid                     1669 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          4  16.5  23.0 -0.59
              (2008)         1W24 0B8  0W12 1B32 1W33 0B13 1W25
 19. Klajnšek Aljan                1630 SLO OŠ Antona Ingoliča SpPol    3.5  19.5  25.5 -0.35
              (2008)         =W36 1B12 1W32 0B8  1W17 0B4  0W9 
 20. Javornik Lina        III 1070 1531 SLO OŠ Dušana Flisa Hoče        3.5  15.0  22.0 -0.51
              (2009)         0W21 1B29 0W9  1B24 =W31 0B15 1W32
 21. Sep Matic            III 1077 1777 SLO OŠ Črešnjevec                 3  21.0  28.0 -1.97
              (2008)         1B20 1W13 0B2  0W7  0B16 1W35 0B10
 22. Ancelj Lukas                  1540 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah          3  18.0  27.0 -0.55
              (2009)         0B1  1W30 0B4  1W28 0W14 0B24 1W31
 23. Smaka Matic                   1474 SLO OŠ Angela Besednjaka          3  18.0  25.0 -0.20
              (2009)         0W14 0B15 1W29 1B26 1W25 0B11 0W12
 24. Kraus Mojca                   1042 SLO ŠK Slovenec Poljčane          3  17.5  24.5  1.49
              (2009)         0B18 0W16 1B30 0W20 1B29 1W22 0W14
 25. Bombek Luka                   1599 SLO OŠ Angela Besednjaka          3  17.0  24.0 -1.23
              (2007)         0B2  1W27 1B35 0W15 0B23 1W28 0B18
 26. Čuček Tilen                   1000     OŠ Selnica                    3  15.5  22.5  0.69
              (2008)         +*38 0W6  0B13 0W23 1B30 0B32 1W33
 27. Kutlačič Teo                  1040 SLO OŠ Voličina                   3  14.5  19.5  1.98
              (2007)         0W11 0B25 1W34 1W36 0B12 1B33 0W17
 28. Strelec Maksim                1354 SLO OŠ Janka Padežnika            3  13.5  18.0  0.39
              (2007)         1W15 0B14 0W31 0B22 1W37 0B25 1B36
 29. Bračko Gašper                 1000     OŠ Prežihovega Voranca        3  12.5  19.0  0.74
              (2008)         0B7  0W20 0B23 +*38 0W24 1W34 1B35
 30. Hancman Karin                 1004 SLO OŠ Kamnica                    3  12.5  17.5  0.29
              (2007)         0W9  0B22 0W24 1B34 0W26 1B37 +*38
 31. Grobelšek Šjama      WII      1601 SLO OŠ Sladki vrh               2.5  19.0  24.5 -1.53
              (2009)         1B37 0W5  1B28 0W6  =B20 0W10 0B22
 32. Hancman Lina                  1000 SLO OŠ Kamnica                  2.5  17.5  23.0  1.14
              (2009)         =W17 1B36 0B19 0W18 0B10 1W26 0B20
 33. Karpov Dorian                 1516 SLO OŠ Franc Rozman Stane         2  16.5  22.0 -2.53
              (2007)         0B5  1W37 0B7  1W35 0B18 0W27 0B26
 34. Hodnik Nina                   1397 SLO OŠ Olge Meglič Ptuj           2  13.5  19.0 -3.01
              (2009)         0B6  0W10 0B27 0W30 +*38 0B29 1W37
 35. Kovačič Jakob                 1000 SLO OŠ Dušana Flisa Hoče          2  13.0  18.0 -0.28
              (2007)         0B13 +*38 0W25 0B33 1W36 0B21 0W29
 36. Pišotek Risa Zar              1032 SLO ŠK Slovenec Poljčane        1.5  13.5  18.5 -1.36
              (2007)         =B19 0W32 0W17 0B27 0B35 +*38 0W28
 37. Lang Tian                     1000 SLO OŠ Kungota                    1  12.0  17.5 -0.92
              (2009)         0W31 0B33 +*38 0W16 0B28 0W30 0B34

Vaupot Luka
Žvarc Nik
Menciger Kocbek Nino

Drevenšek Doroteja
Casar Zala
Ušen Ela

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                      Točke MBuch  Buch W-We
  1. Vaupot Luka           II 1586 1973 SLO II OŠ Slovenj Gradec      7  19.5  26.0  2.49
              (2005)         1B17 1W13 1B3  1W4  1B8  1W2  1B6 
  2. Žvarc Nik             II 1320 1957 SLO OŠ Draga Kobala           5  20.0  29.5  0.22
              (2005)         0W7  1B14 1W15 1B21 1W6  0B1  1B3 
  3. MencigerKocbek Nino   II 1300 1880 SLO OŠ Tabor I                5  19.0  26.5  0.59
              (2005)         1W19 1B7  0W1  1B10 1W13 1B4  0W2 
  4. Drevenšek Doroteja   WII 1250 1768 SLO OŠ Angela Besednjaka    4.5  21.0  29.5  0.92
              (2005)         1W18 1B6  1W9  0B1  +*21 0W3  =B8 
  5. Kodrič Gašper            1251 1798 SLO OŠ Ludvika Pliberška    4.5  17.5  22.0 -0.15
              (2004)         0W16 1B19 1W7  0B6  1W10 =W8  1B11
  6. Centrih Aleks         II 1211 1925 SLO OŠ Leona Štuklja          4  21.0  31.0 -0.88
              (2006)         1B10 0W4  1B12 1W5  0B2  1W7  0W1 
  7. Varga Tomaž           IV 1111 1672 SLO OŠ Maksa Durjave          4  20.5  28.0  1.38
              (2003)         1B2  0W3  0B5  1W12 1W9  0B6  1W15
  8. Žižek Rene            II 1275 1924 SLO OŠ Tišina                 4  18.0  27.5 -0.58
              (2004)         1W14 1B15 0W21 1B13 0W1  =B5  =W4 
  9. Casar Zala               1130 1778 SLO OŠ Angela Besednjaka      4  15.5  20.0 -1.16
              (2006)         0B12 1W11 0B4  1W19 0B7  1B15 1W16
 10. Stevanovič Stevan             1590 SLO OŠ Ludvika Pliberška    3.5  16.5  23.0 -0.31
              (2006)         0W6  1B18 1W14 0W3  0B5  =B16 1W12
 11. Simič Pušnik Vito        1115 1543 SLO OŠ Martina Konšaka      3.5  16.0  22.0  0.41
              (2006)         0W21 0B9  1W18 =B15 1W16 1B14 0W5 
 12. Martinec Patrik               1000 SLO OŠ Ludvika Pliberška      3  18.5  24.5  2.02
              (2004)         1W9  0B21 0W6  0B7  1B18 1W13 0B10
 13. Deželak Nik              1305 1871 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah      3  17.5  26.0 -1.83
              (2005)         +*22 0B1  1W16 0W8  0B3  0B12 1W17
 14. Ušen Ela                      1564 SLO OŠ Pesnica                3  14.5  20.0 -0.63
              (2006)         0B8  0W2  0B10 1W18 1B19 0W11 +*22
 15. Pivec Žak            III 1109 1719 SLO ŠK Slovenec Poljčane    2.5  19.5  26.0 -0.34
              (2006)         1B20 0W8  0B2  =W11 1B17 0W9  0B7 
 16. Lužar Mitja                   1052 SLO OŠ Toneta Čufarja       2.5  17.5  23.5  1.94
              (2005)         1B5  0W20 0B13 1W17 0B11 =W10 0B9 
 17. Ahec David                    1712 SLO OŠ Črešnjevec             2  14.0  21.5 -1.78
              (2006)         0W1  +*22 0B20 0B16 0W15 1W19 0B13
 18. Sajko Val                     1000     OŠ Toneta Čufarja         2  13.0  17.5  0.10
              (2005)         0B4  0W10 0B11 0B14 0W12 +*22 1B19
 19. Hodnik Luka                   1537 SLO OŠ Olge Meglič Ptuj       1  14.5  21.0 -2.15
              (2004)         0B3  0W5  +*22 0B9  0W14 0B17 0W18
 20. Štern Urban           II 1408 1989 SLO OŠ Fram                      ODSTOPIL -0.58
              (2004)         0W15 1B16 1W17 17B0  0B0  0B0  0B0 
 21. Javornik Nik          II 1321 1894 SLO OŠ Dušana Flisa Hoče         ODSTOPIL  0.32
              (2007)         1B11 1W12 1B8  0W2  -*4  4 B0  0B0 

Veber Kolja Tito
Matija Šalabalija
Matic Smaka

Lina Javornik
Šjama Grobelšek
Meta Heric
Štajerska kadetska liga 2017/18 - 3/10, U9
                         Maribor, SGŠ, 10.11.2017

Končno stanje
                             Tit  ELO LRat                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Javornik Lina                    1526  OŠ D. Flisa Hoče               6  21.0  30.0   0.0  2.99
         (2009)         1W11 1B6  1W5  1B4  1W3  0B2  1W10
  2. Veber Kolja Tito            1030 1770  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      6  20.0  27.5   0.0  0.58
         (2009)         1W17 1B15 1W4  0B3  1W5  1W1  1B6 
  3. Šalabalija Matija                1500  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  22.0  30.5   0.0  2.42
         (2009)         1W13 1B7  1W15 1W2  0B1  1B5  0W4 
  4. Smaka Matic                      1619  OŠ A. Besednjaka Mb            5  21.0  28.5   0.0  0.77
         (2009)         1W18 1B10 0B2  0W1  1B12 1W9  1B3 
  5. Grobelšek Šjama                  1690  OŠ Sladki Vrh                  4  22.0  31.0   0.0 -0.85
         (2009)         1B8  1W14 0B1  1W6  0B2  0W3  1B12
  6. Červek Roškari Leonard           1500  OŠ A. Ingoliča Zg. Polsk.      4  20.0  29.0   0.0  0.75
         (2011)         +*20 0W1  1B16 0B5  1W13 1B7  0W2 
  7. Ancelj Lukas                     1593  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  18.0  26.0   0.0 -0.40
         (2009)         1B12 0W3  1B8  1W14 0B9  0W6  1B11
  8. Heric Meta                       1500  OŠ Kamnica                     4  16.5  23.0   0.0  0.90
         (2009)         0W5  1B11 0W7  0B10 1W15 1B13 1B14
  9. Vaupot Kajetan                   1500  OŠ II Slov. Gradec             4  15.5  22.0   0.0  0.30
         (2011)         0B14 +*20 0W13 1B17 1W7  0B4  1W16
 10. Šoba Anej                        1500  OŠ F.R. Staneta Mb           3.5  18.5  27.5   0.0  0.21
         (2010)         1B16 0W4  0B12 1W8  1B14 =W11 0B1 
 11. Lihteneger Luka                  1500  OŠ Tabor I Mb                3.5  16.5  24.0   0.0 -0.33
         (2009)         0B1  0W8  +*20 1W19 1B16 =B10 0W7 
 12. Kraner Žan Luka                  1500  OŠ A. Besednjaka Mb            3  17.5  24.0   0.0  0.05
         (2009)         0W7  0B13 1W10 1B15 0W4  1B17 0W5 
 13. Barlič Jakob                     1500  OŠ F.R. Staneta Mb             3  17.0  23.5   0.0 -0.50
         (2010)         0B3  1W12 1B9  0W16 0B6  0W8  1W19
 14. Šabec Jakob                      1504  ŠK Slovenec Poljčane           3  16.5  22.0   0.0 -0.19
         (2009)         1W9  0B5  1W17 0B7  0W10 1B18 0W8 
 15. Koler Rebeka                     1510  OŠ A. Besednjaka Mb            3  15.0  22.5   0.0 -0.73
         (2010)         1B19 0W2  0B3  0W12 0B8  +*20 1W18
 16. Cojzer Filip                     1500  OŠ Tabor I Mb                  3  14.5  19.5   0.0 -0.50
         (2000)         0W10 1B18 0W6  1B13 0W11 1B19 0B9 
 17. Drama Anže                       1500  OŠ Šmarje pri Jelšah           2  13.5  20.5   0.0 -1.66
         (2010)         0B2  1W19 0B14 0W9  0B18 0W12 +*20
 18. Hodnik Nina                      1500  OŠ O. Meglič Ptuj              2  12.5  19.0   0.0 -1.82
         (2009)         0B4  0W16 0B19 +*20 1W17 0W14 0B15
 19. Rakovič Luka                     1500  OŠ FLV Mb                      2  12.5  17.5   0.0 -1.99
         (2010)         0W15 0B17 1W18 0B11 +*20 0W16 0B13

Liam Lugarič
Nik Javornik
Gašper Drevenšek

Zala Casar
Eliza Vaupot
Ulla Muzel
Štajerska kadetska liga 2017/18 - 3/10, U12
                         Maribor, SGŠ, 10.11.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Lugarič Kotnik Liam      1055 1796  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    6.5  22.5  32.5   0.0  2.30
         (2008)         1B30 1W28 1B11 1W16 1B4  =W2  1B5 
  2. Javornik Nik                  1781  OŠ D. Flisa Hoče             6.5  22.5  32.0   0.0  2.46
         (2007)         1W37 1B26 1W15 1B13 1W3  =B1  1W4 
  3. Drevenšek Gašper         1159 1747  OŠ A. Besednjaka Mb          5.5  22.5  31.5   0.0  1.44
         (2008)         1B42 1W24 =B9  1W10 0B2  1W27 1B11
  4. Centrih Aleks            1083 1796  OŠ L. Štuklja Mb               5  24.5  34.5   0.0  0.85
         (2006)         1W29 1B19 1W14 1B5  0W1  1B6  0B2 
  5. Vaupot Maks           IV 1179 1761  OŠ II Slovenj Gradec           5  23.0  33.0   0.0  0.88
         (2007)         1B27 1W21 1B8  0W4  1B16 1W7  0W1 
  6. Čurič Enej            IV 1178 1766  OŠ J. Padežnika Mb             5  21.0  29.0   0.0  0.84
         (2008)         1B33 1W20 0B16 1W9  1B15 0W4  1B22
  7. Kop Jaka                      1752  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  20.5  28.5   0.0  0.74
         (2006)         1W40 1B35 0W13 1W8  1B17 0B5  1W20
  8. Pivec Žak                1196 1624  ŠK Slovenec Poljčane           5  20.5  27.5   0.0  1.95
         (2006)         1B47 1W10 0W5  0B7  1B34 1W14 1B15
  9. Čelig Matija                  1814  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  20.0  28.5   0.0  0.28
         (2006)         1W25 1B36 =W3  0B6  1W31 1B26 =W13
 10. Stražišnik Enej               1766  OŠ Muta                        5  20.0  28.0   0.0  0.23
         (2006)         1W45 0B8  1W23 0B3  1W35 1B24 1W19
 11. Koritnik Vid                  1747  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  19.0  27.0   0.0  0.57
         (2008)         1W50 1B46 0W1  1B22 1W32 1B13 0W3 
 12. Simič Pušnik Vito        1117 1607  OŠ M. Konšaka Mb               5  18.0  22.0   0.0  1.84
         (2006)         1W54 0B15 1W34 0B14 1B28 1W16 1B17
 13. Drama Tilen          III 1396 1809  OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  23.0  33.5   0.0  0.25
         (2007)         1B23 1W17 1B7  0W2  1B14 0W11 =B9 
 14. Sep Matic                1076 1722  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  22.5  31.0   0.0 -0.08
         (2008)         1B18 1W22 0B4  1W12 0W13 0B8  1W26
 15. Casar Zala                    1710  OŠ Bogojina                    4  22.0  30.5   0.0 -0.34
         (2006)         1B48 1W12 0B2  1W33 0W6  1B18 0W8 
 16. Kitak Luka                    1713  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  21.0  30.0   0.0 -0.15
         (2007)         1W39 1B34 1W6  0B1  0W5  0B12 1W37
 17. Blažič Gal                    1698  OŠ A. Besednjaka Mb            4  19.0  25.0   0.0 -0.18
         (2007)         1W52 0B13 1W30 1B35 0W7  1B31 0W12
 18. Gorše Pihler Miha             1500  OŠ Fram                        4  18.0  22.0   0.0  1.73
         (2006)         0W14 1B54 0W26 1B25 1B29 0W15 1W36
 19. Pinter Matjaž                 1663  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  17.5  24.5   0.0  0.01
         (2006)         1B49 0W4  0B27 1W50 1B33 1W21 0B10
 20. Gobec Jakob                   1656  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  17.5  23.5   0.0 -0.13
         (2008)         1W53 0B6  1W42 0B31 1W23 1B32 0B7 
 21. Malnar Tim                    1636  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  16.0  23.0   0.0 -0.13
         (2008)         1W51 0B5  0W32 1B39 1W37 0B19 1W31
 22. Vaupot Eliza             1037 1624  OŠ II Slovenj Gradec           4  16.0  22.5   0.0  0.31
         (2008)         1W44 0B14 1W46 0W11 1B47 1B41 0W6 
 23. Skrinjar Nino                 1591  OŠ R. Robiča Limbuš            4  16.0  22.0   0.0  0.62
         (2006)         0W13 1B52 0B10 1W38 0B20 1W46 1B32
 24. Rutar Markuš Gašper           1631  OŠ B. Polančičev Mb            4  15.5  22.0   0.0 -0.02
         (2008)         1W43 0B3  0W31 1B52 1B46 0W10 1B27
 25. Jelen David                   1598  OŠ Gorišnica                   4  14.0  21.0   0.0  0.05
         (2007)         0B9  1W48 0B47 0W18 1B39 1W49 1B33
 26. Ahec David                    1650  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     3.5  19.5  29.0   0.0 -0.03
         (2006)         1B31 0W2  1B18 =W27 1B36 0W9  0B14
 27. Mendek Tim                    1530  OŠ B. Ilicha Mb              3.5  19.0  26.5   0.0  0.97
         (2007)         0W5  1B51 1W19 =B26 1W41 0B3  0W24
 28. Godina David                  1665  OŠ B. Ilicha Mb              3.5  16.5  25.5   0.0 -0.88
         (2006)         1W38 0B1  1W37 0B32 0W12 =B45 1W42
 29. Muzel Ulla                    1590  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  14.5  22.0   0.0 -0.42
         (2008)         0B4  0W32 =B41 1B44 0W18 1W43 1B45
 30. Ratej Vid                     1585  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  14.0  22.0   0.0 -0.18
         (2008)         0W1  1B38 0B17 0W46 1W48 =B44 1W41
 31. Marovt Luka                   1500  ŠK Slovenec Poljčane           3  19.5  27.0   0.0  0.93
         (2008)         0W26 1B45 1B24 1W20 0B9  0W17 0B21
 32. Kneževič Domen                1500  OŠ B. Ilicha Mb                3  19.0  27.0   0.0  0.89
         (2008)         0W36 1B29 1B21 1W28 0B11 0W20 0W23
 33. Stevanovič Stevan             1543  OŠ L. Pliberška Mb             3  18.0  24.0   0.0  0.44
         (2006)         0W6  1B53 1W36 0B15 0W19 1B35 0W25
 34. Šumak Vito                    1500  OŠ L. Pliberška Mb             3  17.5  24.5   0.0 -0.34
         (2007)         +*56 0W16 0B12 1B40 0W8  0B42 1W50
 35. Radoševič Kai Jan             1607  OŠ I Sl. Gradec                3  17.0  24.0   0.0 -0.52
         (2008)         1B41 0W7  1B43 0W17 0B10 0W33 1B49
 36. Casar Izidor                  1671  OŠ Bogojina                    3  16.5  24.0   0.0 -1.41
         (2008)         1B32 0W9  0B33 1B42 0W26 1W38 0B18
 37. Klajnšek Aljan                1546  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      3  16.0  24.5   0.0  0.11
         (2008)         0B2  1W49 0B28 1W43 0B21 1W47 0B16
 38. Kovačec Miha                  1500  OŠ Gorišnica                   3  15.5  21.5   0.0  0.27
         (2007)         0B28 0W30 1W45 0B23 1W40 0B36 1B47
 39. Heric Luka                    1500  OŠ Kamnica                     3  15.0  21.0   0.0  0.08
         (2007)         0B16 0W41 1B51 0W21 0W25 1B48 1W44
 40. Firbas Val                    1529  OŠ Gorišnica                   3  12.0  18.0   0.0 -0.46
         (2007)         0B7  0W43 1B49 0W34 0B38 1W52 1B46
 41. Vernik Berlič Nik             1500  OŠ F.R. Staneta              2.5  16.5  22.5   0.0 -0.40
         (2008)         0W35 1B39 =W29 1W47 0B27 0W22 0B30
 42. Ačanski Marko                 1513  OŠ Kamnica                   2.5  15.5  23.5   0.0 -0.17
         (2006)         0W3  1B44 0B20 0W36 =B43 1W34 0B28
 43. Sovič Jakob                   1500  OŠ M. Konška Mb              2.5  15.0  20.0   0.0 -0.43
         (2006)         0B24 1B40 0W35 0B37 =W42 0B29 1W52
 44. Ušen Ela                      1500  OŠ Pesnica                   2.5  14.5  20.5   0.0 -0.56
         (2006)         0B22 0W42 1B48 0W29 1B50 =W30 0B39
 45. Bezjak Jaka Gal               1532  OŠ Kamnica                   2.5  14.0  20.0   0.0 -0.61
         (2007)         0B10 0W31 0B38 1W53 1B52 =W28 0W29
 46. Skuhala Klemen                1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  18.5  26.5   0.0 -1.06
         (2006)         +*55 0W11 0B22 1B30 0W24 0B23 0W40
 47. Strelec Maksim                1500  OŠ J. Padežnika Mb             2  16.5  23.5   0.0 -0.96
         (2007)         0W8  1B50 1W25 0B41 0W22 0B37 0W38
 48. Ilešič Martin                 1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  15.0  19.0   0.0 -0.98
         (2008)         0W15 0B25 0W44 1W51 0B30 0W39 1B54
 49. Lavrinc Lan                   1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  14.0  18.0   0.0 -0.90
         (2006)         0W19 0B37 0W40 1W54 1B53 0B25 0W35
 50. Vogrinec Meta                 1504  OŠ Gorišnica                   2  13.0  19.0   0.0 -1.04
         (2008)         0B11 0W47 1B53 0B19 0W44 1W51 0B34
 51. Murko Timon                   1500  OŠ B. Ilicha Mb                2  11.5  15.5   0.0 -1.27
         (2008)         0B21 0W27 0W39 0B48 1W54 0B50 1B53
 52. Kneževič Denis                1500  OŠ B. Ilicha Mb                1  16.0  20.0   0.0 -1.86
         (2008)         0B17 0W23 1B54 0W24 0W45 0B40 0B43
 53. Lovrenčič Nik                 1500  OŠ L. Pliberška Mb             1  11.5  15.5   0.0 -2.18
         (2006)         0B20 0W33 0W50 0B45 0W49 1B54 0W51
 54. Šifrer Luka                   1500  OŠ B. Ilicha Mb                0  11.0  17.0   0.0 -3.35
         (2008)         0B12 0W18 0W52 0B49 0B51 0W53 0W48
 55. Rup Aljaž                1037 1636  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.         ODSTOPIL  0.00
         (2006)         -*46 0B0  0B0  0B0  0B0  0B0  0B0 

Urban Štern
Nik Žvarc
Nejc Hanc

Doroteja Drevenšek
Nikolina Roškar
Zala Kacjan
Štajerska kadetska liga 2017/18 - 3/10, U15
                         Maribor, SGŠ, 10.11.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Štern Urban           II 1462 1992  OŠ Fram                      6.5  22.0  30.5   0.0  1.45
         (2004)         1W19 1B12 1W9  1B3  1W10 =B2  1W7 
  2. Žvarc Nik            III 1320 1944  OŠ D. Kobala Mb              5.5  23.5  33.0   0.0  0.86
         (2005)         1W22 =B8  1W13 1B7  1W5  =W1  =B3 
  3. Hanc Nejc             II 1348 1882  OŠ Sv. Jurij                 5.5  22.5  32.0   0.0  1.41
         (2003)         1B11 1W18 1B4  0W1  1B12 1W9  =W2 
  4. Menciger-Kocb. Nino      1236 1798  OŠ Tabor I Mb                  5  18.0  25.0   0.0  0.32
         (2005)         1W29 1B14 0W3  1B17 0W9  1B10 1W11
  5. Vaupot Luka          III 1423 1951  OŠ II Sl. Gradec               5  17.5  24.5   0.0 -0.69
         (2005)         0B13 1W20 1B29 1W18 0B2  1W14 1B12
  6. Drevenšek Doroteja       1170 1760  OŠ A. Besednjaka Mb            5  17.5  24.0   0.0  0.65
         (2005)         1B27 0W10 1B23 1W11 0W8  1B17 1B9 
  7. Žižek Rene            II 1275 1803  OŠ Tišina                    4.5  20.0  28.5   0.0  0.73
         (2004)         1B25 1W21 =B10 0W2  1B18 1W8  0B1 
  8. Pečnik Maj               1290 1781  OŠ I M. Sobota               4.5  20.0  27.0   0.0  0.88
         (2004)         1W30 =W2  1B16 0W10 1B6  0B7  1W19
  9. Toplišek Maj             1302 1819  OŠ Fram                        4  23.5  30.5   0.0  0.01
         (2005)         1B31 1W15 0B1  1W13 1B4  0B3  0W6 
 10. Podvršnik Luka           1257 1828  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      4  22.5  32.0   0.0  0.19
         (2004)         1W24 1B6  =W7  1B8  0B1  0W4  =B16
 11. Kodrič Gašper            1251 1628  OŠ L. Pliberška Mb             4  21.5  28.5   0.0  0.91
         (2004)         0W3  1B30 1W14 0B6  1B16 1W15 0B4 
 12. Červek Roškar. Erik           1788  OŠ A. Ingoliča Zg. Polsk.      4  20.5  30.0   0.0  0.19
         (2004)         1B23 0W1  1B21 1W15 0W3  1B19 0W5 
 13. Varga Tomaž                   1633  OŠ M. Durjave Mb               4  18.0  26.0   0.0  1.54
         (2003)         1W5  1W16 0B2  0B9  0W17 1B26 1W20
 14. Rup  Aljaž                          OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      4  17.0  23.5   0.0  2.52
         (2006)         +*32 0W4  0B11 1B29 1W26 0B5  1W17
 15. Roškar Nikolina               1684  OŠ Tabor I Mb                  4  16.0  22.0   0.0  0.06
         (2003)         1W17 0B9  1W28 0B12 1W25 0B11 1W22
 16. Marovt Nejc              1209 1811  ŠK Slovenec Poljčane         3.5  17.5  23.5   0.0 -1.45
         (2003)         1W20 0B13 0W8  1B30 0W11 1B28 =W10
 17. Žvižej Jan                    1513  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  19.0  26.5   0.0  0.78
         (2003)         0B15 +*32 1W26 0W4  1B13 0W6  0B14
 18. Bauman Vid               1176 1751  ŠK Slovenec Poljčane           3  18.0  25.0   0.0 -0.97
         (2005)         1W28 0B3  1W24 0B5  0W7  0B20 1W30
 19. Čelig Jakob              1152 1669  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  16.5  24.5   0.0 -0.49
         (2003)         0B1  0W29 1B20 1W27 1B21 0W12 0B8 
 20. Bezjak Nejc              1117 1570  OŠ Kamnica                     3  15.5  21.0   0.0  0.68
         (2005)         0B16 0B5  0W19 1W31 1B27 1W18 0B13
 21. Šalabalija Jaša               1531  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  15.5  20.5   0.0  0.91
         (2002)         1W26 0B7  0W12 1B24 0W19 0B22 1W31
 22. Detiček Gal                   1631  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  14.5  21.5   0.0 -0.69
         (2004)         0B2  0W23 0B25 1W28 1B30 1W21 0B15
 23. Hodnik Luka                   1552  OŠ O. Meglič Ptuj              3  14.5  20.0   0.0  0.52
         (2004)         0W12 1B22 0W6  0B26 0W24 1B31 1B25
 24. Kacjan Zala                   1609  OŠ A. Besednjaka Mb            3  13.5  19.5   0.0 -0.28
         (2005)         0B10 1W27 0B18 0W21 1B23 =W25 =B26
 25. Ribič Rok                     1554  OŠ Kamnica                   2.5  15.5  22.5   0.0 -0.63
         (2005)         0W7  0B26 1W22 +*32 0B15 =B24 0W23
 26. Ancelj Tristan                1695  OŠ Šmarje pri Jelšah         2.5  15.0  21.5   0.0 -1.55
         (2004)         0B21 1W25 0B17 1W23 0B14 0W13 =W24
 27. Antolič Jaka                  1534  OŠ Gorišnica                 2.5  13.5  20.0   0.0 -0.85
         (2005)         0W6  0B24 +*32 0B19 0W20 1B29 =W28
 28. Vesenjak Zala                 1534  OŠ Gorišnica                 2.5  13.5  18.0   0.0  0.07
         (2004)         0B18 1W31 0B15 0B22 1W29 0W16 =B27
 29. Benko Alen                    1552  OŠ O. Meglič Ptuj              2  16.0  22.0   0.0 -0.67
         (2004)         0B4  1B19 0W5  0W14 0B28 0W27 +*32
 30. Ambrož Aleksander             1538  ŠK Slovenec Poljčane           2  15.0  20.0   0.0 -0.76
         (2005)         0B8  0W11 1B31 0W16 0W22 +*32 0B18
 31. Horvat Laura                  1603  OŠ Gorišnica                   1  13.0  18.0   0.0 -3.13
         (2005)         0W9  0B28 0W30 0B20 +*32 0W23 0B21